Türkiye’nin en köklü boya üreticisi DYO, ustalara yönelik eğitimler düzenleyerek ustaları DYOLOG sistemi hakkında bilgilendiriyor.

İnşaat ve endüstriyel boyalarda sektöre sunduğu ürünlerle fark yaratan Türk boya sektörünün öncü şirketi DYO, mevcut ve yeni ürünlerini tanıtmak, usta bağlılık sistemi DYOLOG hakkında bilgiler vermek ve Mesleki Yeterlilik Belgesi kapsamında bilgiler paylaşmak üzere ustalarla eğitim toplantıları düzenliyor.

400'Ü AŞKIN USTA KATILDI

DYO Doğu Marmara Bölge Müdürlüğü kapsamında ilk iki toplantı, Sakarya’da, üçüncü toplantı İzmit’te ve dördüncü toplantı da Bolu’da gerçekleşti. İlk turdaki toplantılara toplam 400’ü aşkın usta katıldı. DYO Akademi Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen toplantılarda ilk olarak ustalara, mevcut ürünler ve yeni çıkan ürünler hakkında sunum yapılıyor. Ardından bu ürünler üzerinden uygulama teknikleri hakkında da bilgiler veriliyor. Devamında Mesleki Yeterlilik
Kurumu (MYK) tarafından boya ustalarının teknik bilgi ve mesleki yeterliliklerini belgelemek amacıyla verilen Mesleki Yeterlilik Belgesi kapsamında da bilgiler paylaşılıyor.

Endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasının kalbi İstanbul’da attı! Endüstriyel reklam ve dijital baskı dünyasının kalbi İstanbul’da attı!

DYO_UstaEgitimleri (3)

DYOLOG SİSTEMİ...

Bunların yanı sıra eğitimlerde DYO’nun usta bağlılık sistemi DYOLOG hakkında bilgiler paylaşılıyor. DYOLOG sistemine kayıtlı kullanıcıların, DYO ürünlerinin üzerinde bulunan şifrelerden puan kazandığı ve bu puanlarla sistemin sunduğu pek çok avantajdan faydalanabildiği aktarılıyor. Eğitimlere, Doğu Marmara Bölge Müdürü ve Bölge Satış Ekibi, DYO Ürün Pazarlama Ekibi, DYO Pazarlama İletişim Ekibi ve DYO Akademi Müdürlüğü Ekibi katılarak ustaların sorularını yanıtlıyor.

DYO_UstaEgitimleri (1)