Abaza Oğuz lakaplı İzmitli Oğuz Korukır, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla manevi oğlunun düğününe sevenlerini ve dostlarını davet etti.

Yeraltı dünyasının önemli ve saygı duyulan isimlerinden olduğu iddia edilen İzmitli İş insanı Oğuz Korukır sosyal medya hesabından manevi oğlu Ali Taşçı'nın düğün davetiyesini paylaşarak tüm dostlarını davet etti.

"Yüzleri varsa gelsinler, onları bekliyoruz!" "Yüzleri varsa gelsinler, onları bekliyoruz!"

İzmit’in tanınmış ailelerinden Ali Şener Sarı ve Aynur Sarı’nın güzel kızları Misbah Sarı ile Güler-İlhan Taşçı çiftinin yakışıklı oğlu ve Oğuz Korukır'ın manevi oğlu Ali Taşçı'nın iki sene önce nişan yüzüklerini de takmış olan Korukır, duyduğu mutluluğu da ifade ettiği paylaşımında şunları kaydetti:

"DEĞERLİ DOSTLARIM DEĞERLİ KARDEŞLERİM 12 HAZİRAN PAZAR GÜNÜ İZMİT MERKEZ TANYILDIZ GRAND DÜĞÜN SALONUN'DA OĞLUM ALİNİN DÜĞÜNÜ VARDIR. DAVET ETTİĞİM VE YOĞUNLUKTAN DOLAYI EDEMEDİĞİM TÜM EŞ DOST VE KARDEŞLERİMİ BEKLİYORUM. YÜCE ALLAH'TAN BİR ÖMÜR BOYU MUTLU OLMALARINI TÜM KALBİMLE TEMENNİ EDİYORUM."

287234790_2096468063897029_5964657854428098799_n

7x24 Kocaeli Ailesi olarak Oğuz Korukır'ın şahsında genç çifte bir ömür mutluluklar dileriz.

OĞUZ KORUKIR KİMDİR?

Yeraltı dünyasının önemli isimlerinden olduğu iddia edilen Oğuz Korukır, 23 Temmuz 1955'te Kocaeli – Gölcük'te dünyaya gelmiştir. Abhazya (Kafkas) asıllıdır. Beşiktaş Jimnastik Kulübü'nün efsane başkanı Süleyman Seba'nın öz yeğenidir. Korukır'ın babası da Kocaelispor'un kurucuları arasında olan Zeki Korukır'dır.