banner119

İşte KOTO seçim sonuçları!

KOTO'da 22 meslek komitesinden çıkan sonuçlar şöyle:

İşte KOTO seçim sonuçları!

KOTO'da 22 meslek komitesinden çıkan sonuçlar şöyle:

03 Nisan 2018 Salı 17:54
İşte KOTO seçim sonuçları!

Kocaeli Ticaret Odası’nın haftalardır büyük heyecanla beklenen çekişmeli kongresi az önce tamamlandı. 7 bin 61 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu seçimde üyeler sandığa gitti. Mavi listeli Mevcut başkan Necmi Bulut, yeşil listeli Tümsiad eski Başkanı Erdoğan Yılmaz ve bağımsızlar grubunun 22 meslek komitesinde yarıştığı seçimin sonuçları şöyle:

1.Komite (Bayındırlık ve Madencilik):

Mavi Liste: 134

Yeşil Liste: 34

Bağımsız (Beyaz): 12

Necmi Bulut (kazanan liste):

Abdurrahman Çuhadar-ASN Mimarlık, Kerim Bayramoğlu-BY Dizayn, Veli Başkurt-Nivaş Yapı, Şerif Kızmaz-Masyapı İnşaatı, Abdullah Kanpara-KAV Enerji, Eyüp Gökmen Filinte - Ayef İnşaat.

Erdoğan Yılmaz:

Arıcan İnşaat, Keskin Elektro, Sıtkı Demir Yapı, Gökyol İnşaat, Kocaeli Toprak, Safa İnşaat, Hürdoğu İnşaat

Bağımsızlar:

Emiroğlu İthalat İhracat, Genç Türk Mühendislik, Hür İş İnşaat Ticaret, Kınacı Kardeşler Büz Biriket İnşaat, TT Mühendislik Petrol İnşaat, Efendioğlu İnşaat, Pircanoğlu İnşaat

2.Komite (Konut İnşaatı):

Mavi Liste: 326

Yeşil Liste: 119

Necmi Bulut (kazanan liste):

Mikail Kayacı-Kayacılar İnşaat, Hüseyin Avni Aslan- Astek İnşaat, Mert Kavşut- Mert Kavşut İnşaat, Faruk Mamik-Seval İnşaat, Cengiz İpek-İMC İnşaat, Halil İbrahim Uzunoğlu-Halil İbrahim Uzunoğlu İnşaat, Ozan Albayrak-Aytes İnşaat

Erdoğan Yılmaz:

Altı Sigma İnşaat, Hasan Zeki Sarı, Olgun İnşaat, Oryapı Gıda Yapı Malzemeleri, Ravza Laboratuvar, Uluslar Hafriyat, Hacı Çetin

3.Komite (İnşaatı Tamamlayıcı Faaliyetler ve Yapı Kooperatifi):

Bağımsız (Kırmızı): 81

Bağımsız (Beyaz): 46

Geçersiz 1

Bağımsızlar (kazanan liste):

Zortaşlar İnşaat, Elektronik Sanayi ve Ticaret, Arı Asansör Elektrik, Lodos Yapı Denetim, S.S. İzmit Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi, Güner İnşaat, SKY Forklift ve İstif Makinaları, GNS Nakliyat Otomativ İnşaat.

4.Komite (Tarım ve Hayvancılık):

Mavi Liste: 100

Yeşil Liste: 46

Geçersiz: 1

Necmi Bulut (kazanan liste):

Er Hocaoğlu Gıda Pazarlama, Doa Satış ve Pazarlama, Kuşkan Tarım Ürünleri, Ceyhun Tarım Ürünleri, Adlı Et Mamülleri, Türkçakal Tarım Ürünleri,

Erdoğan Yılmaz:

Atmaca Tavukçuluk, Akar Peyzaj Sera, Kips İnşaat, Ercanlar Gıda ve Tarım Ürünleri, Kartepe Çiçekçilik, Tadın Gıda Sanayi, Suadiye Peyzaj

5.Komite (Mobilya Ağaç İşleri ve Ormancılık):

Mavi Liste: 143

Yeşil Liste: 29

Geçersiz: 1

Necmi Bulut (kazanan liste):

Murat Barış- Barış Kereste, Murat Aydın- Aydın Mobilya, Metin Sözer- Sözer Orman, Şaban Kulaksız- Kodal Orman, Orhan Kabasakal- Apel Orman, Abdullah Bostan- Bostanlar Orman, Abdurrahman Şahinkaya

Erdoğan Yılmaz:

Ali Babalar Mobilya, Döşen Mobilya, Nur Mobilya, Evimser Halı Mobilya, Gürsel Köteşli, Neşe Mobilya, Gökırmak Mobilya

6.Komite (İnşaat Malzemeleri ve Tesisat İşleri):

Mavi Liste: 121

Yeşil Liste: 48

Bağımsız (Beyaz): 80

Necmi Bulut (kazanan liste):

Balaban Isı ve Cam Sanayi, Çam Plastik, Desi Kimya Madencilik, Polimar Boya, Tekplas Plastik, İzmit Boya Sanayi, Kışhan Yapı Ticaret

Erdoğan Yılmaz:

Başaran Nakliye, Kopuz Ticaret, YSF İnşaat , Aybeg Mühendislik, Nil İnşaat, Ünlü Mühendislik, Canpolat Doğalgaz

Bağımsızlar:

Karaaslan Isıtma Soğutma İnşaat, Çakır Isıtma Soğutma Sistemleri, Ünaltın İnşaat Nakliyat, Arı Isı Sistemleri, MÇ Çakır Metal İnşaat, Neşe Isı Market Mekanik, Kaplan Rulman İnşaat.

7.Komite (Plastik ve Kimya):

Mavi Liste: 80

Yeşil Liste: 38

Necmi Bulut (kazanan liste):

Balaban Isı ve Cam Sanayi, Çam Plastik, Desi Kimya Madencilik, Polimar Boya, Tekplas Plastik, İzmit Boya Sanayi, Kışhan Yapı Ticaret

Bağımsızlar:

Polen Kimyevi Madde İnşaat, Güçay Plastik Ambalaj, Sağlam Pen PVC, Meriç Endüstriyel Bakım Koruma, İzmit Plastik Alüminyum İnşaat, İzcem Kimyevi Maddeler A.Ş., Çepni Kimyasal Maddeler Yapı Malzemeleri.

8.Komite (Metal ve Makine):

Mavi Liste: 236

Yeşil Liste: 88

Geçersiz: 4

Necmi Bulut (kazanan liste):

Yusuf Ziya Uludüz- Sadıkoğlu Makine Metal Ltd.Sti.,NurdoğanCanıgeniş-Caner Makine Ltd.Şti., Tunç Tuncaboylu -TT Makine Ltd Şti., Serkan Akçay -Başaraneller Makine Ltd.Şti., Yaşar Teke -Anıt Otomasyon Ltd.Sti., Koray Keskin- Raysan Makina Ltd.Şti., Muharrem Doğan-Uzman AleminyumLtd.Sti.

Erdoğan Yılmaz:

İzmit Makina Sanayi Ticaret, İşmar Makine Sanayi ve Ticaret, Volkan Çapa, Tümsa Makina, Kösemen Makine, İrfanlı Otomat, Almina Demir Çelik

9.Komite (Fırın Pastane ve Marketler):

Mavi Liste: 154

Yeşil Liste: 88

Necmi Bulut (kazanan liste):

Oktay Alkan – Hasek Gıda, Fatih Günen – Günen Gıda, Abdurrahman Kaya –Günkay Gıda, Mehmet Kozan-Kozanlar Ticaret, Nurdoğan Özdemir-Bekiroğlu Şarküteri, Zafer Çakır – Taso Gıda, Mehmet Buzacı- S.S Pirelli İşçileri Tüketim Kooperatifi.

Erdoğan Yılmaz:

Eskar Gıda, Vural Gıda, Günay Likit Gıda, Meydan Gıda, Burak Gıda, Yeni Hisar Mag., Keşide Gıda Araç

10.Komite (Dayanıklı Tüketim Malzemeleri):

Mavi Liste: 195

Yeşil Liste: 39

Necmi Bulut (kazanan liste):

Adaylarımız Akın Doğan-Doğansaray, Ömer Efe-Efem Ticaret, Cafer Kozluca-Anıl Cam Yatırım, Abdurrahman Yıldırım-Sevdiz Elektrikli Ev Aletleri, Halil İbrahim Yalnız-İzmit Elektrik, Ahmet Sefaoğlu-Sefaoğlu Ticaret.

Erdoğan Yılmaz:

Tetra Bilişim Özel Eğitim, Günel Isıtma ve Soğutma, Üç E Reklam, Özcanbey Dayanıklı Tüketim, Ercan Ticaret, Özlem Ticaret, Anıt Elektronik

11.Komite (Sağlık ):

Mavi Liste: 115

Geçersiz: 1

Necmi Bulut (kazanan liste):

Ecz. Hüseyin Gezer (Özel Cihan Hastanesi/ Aktif Medikal Ltd. Şti.), Op. Dr. Veysel Besnili (Özel Aile Konak Hastanesi), Hüseyin Eryaşar(Kardeşler Tıbbi Mlz. Ltd. Şti.), Op. Dr. Gökhan Gümüştaş (Medicalpark Hastanesi), Dr. Teoman Tandoğan (Aden Diş Kliniği), Selçuk Bakırlı (Bilmed Tıbbi Malzemeleri), Mehmet Aksu (Maksu Kim. End. Temizlik Ltd. Şti.), Mutlu Özkan (Mutlu Tıbbi Malzeme), Adem Pehlivan (BRN Medikal Dış Tic. Ltd. Şti.), Ercan Dikyol (Kale Tıbbi Malzeme)

12.komite (Motorlu Taşıtlar ve Otomotiv Yedek Parça):

Mavi Liste: 132

Yeşil Liste: 41

Necmi Bulut (kazanan liste):

Bülent Ayvacık-Ayvacık Otomotiv, Muhammet Ertürk- Ertürk Oto, Serkan Gürfidan: Gürfidan Ticaret Kollektif Şirketi, Fatih Bilen/Fevzi Bilen: Kardeşler Rot Balans, Mehmet Kaya: Kocaeli Kaya Otomotiv, Volkan Yılmaz: Kocaeli Yılmazlar Otomotiv, Serkan Çataloğlu: Öz Teknik Oto.

Erdoğan Yılmaz:

Oto 41 Otomotiv Sanayi, Batılar Gıda İnşaat, Buhara Otomotiv, Muazzez Özentürk, İşmak Servis Lojistik, GNR Gemi, Şişman Motorsiklet Bisiklet

13.komite (Akaryakıt ) :

Mavi Liste: 99 

Boş oy: 2 

Necmi Bulut (kazanan liste):

Başyıldız Akaryakıt, Sitare Petrol Reklamcılık, Panderma Maden Lojistik, Temizel Petrol Ürünleri, ESA Petrol, Özkar Konaklama Tesisleri, Cicioğlu Petrol Ürünleri

14.komite (Banka, Kuyumcular):

Mavi Liste: 79

Bağımsız (Kırmızı): 46

Necmi Bulut (kazanan liste):

Seval Kuyumculuk, Sefa Kuyumculuk, Denizbank, Derince Kuyumculuk, Alternatif Bank, Evren Yılmazer, SS Esentepe Kanatlar Köyleri Kalkınma Kooperatifi

15.komite (Bilişim Eğitim ve Büro Malzemeleri):

Mavi Liste: 122

Yeşil Liste: 38

Geçersiz: 1

Necmi Bulut (kazanan liste):

Mehmet Akif Şen-Özşen Matbaacılık, Yıldırım Yılmaz-Yıldırım Sürücü Kursu, Fatih Ekinci Gelişim Eğitim Hizmetleri, Handan Kümeli -Kavram Eğitim Kurumları, Ayşenur Kahraman Aytekin-Çoçuk Kasabası Eğitim Kurumları, Emrullah Yolasığmaz-Prodos Bilişim, Eray Camgöz-American Time Dil Okulları.

Erdoğan Yılmaz:

Güven El Grup, Kofar Kocaeli Ofis Araçları, Demiroğlu Özel Eğitim Sağlık, Özel Şirin Eğitim Öğretim Orman Ürünleri, AlberBaşiskele Sürücü Kursu, Özel Bilimkur Sürücü Kursu, Noktasal Yazılım

16.komite (Kafe, Pişmaniye ve Hazır Yemek) :

Mavi Liste: 90

Bağımsız (Beyaz): 30

Geçersiz: 3

Necmi Bulut (kazanan liste):

Can Pişmaniye, Çiftlik Sofrası, Boğaziçi Pişmaniye, Mehmet Yıldırım, Özbek Yemek Hizmetleri, Asya Börek, Bölükbaşı Gıda

Bağımsızlar:

İpek Pişmaniye, Dizdaroğlu Mimarlık, Esdurmuşoğlu Yapı İnşaat, Aslar Kebap Salonu, Külekçioğlu Lahmacun ve Kebap, Tarhun Yemek Üretim, Dostlar Yiyecek ve İçecek Hizmetleri

17.komite (Nakliye Ve Seyahat Acenteliği):

Mavi Liste: 234

Yeşil Liste:36

Geçersiz: 1

Necmi Bulut (kazanan liste):

Adnan Turan- Turanay Turizm, Hızır Fatih Saroğlu- Kocaeli Turizm, Mehmet Yaşar- S.S.39 nolu Değirmendere Taşıyıcılar Koop., Sedat Köse - Kocaeli Güven Seyahat, Semra Demir - Reba Denizcilik, Musa Karabalık - Peytur Turizm, Yılmaz Kaymak S.S.18 nolu Deri

Erdoğan Yılmaz:

S.S. 83 NOLU Öz Uzuntarla Kamyoncular Lojistik Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, S.S. 44 NOLU Yeniköy Damperli Kamyon ve Çekiciler Motorlu Taş. Koop., Derince Küçükler Taşımacılık, Yurtiçi Kargo Servisi, Suadiye Uluslararası Taşımacılık, S.S. İzmit Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi, Sancarlar Otomotiv Sanayi

18.komite (Mimar, Mühendis ve Danışmanlık Hizmetleri):

Mavi Liste: 175

Bağımsız (Beyaz): 116

Necmi Bulut (kazanan liste):

Proteknik Uluslararası Mühendislik, Doğuş Harita, KArtepe Sertifikasyon, Aladağ Mimarlık, Altınkare Gayrimenkul, Etki Ortak Sağlık Güvenlik Birimi, Emsis Mühendislik

Bağımsızlar:

Next Çevre Yönetim Danışmanlık, YAB Mühendislik, Yalçın Ergen Mimarlık Atölyesi, İMG Müşavirlik Mühendislik, Güç Mühendislik, Cantuğ Akyıldız, Ozon Gayrimenkul Ticaret.

19.komite (Telekomünikasyon, Reklam ve Güvenlik Hizmetleri):

Mavi Liste: 116

Yeşil Liste: 57

Necmi Bulut (kazanan liste):

Atayurt İletişim, Delta Dijital, Suat Kuaför, Vipsaş Güvenlik, Uzel Kuaför, Zorer Temizlik, Yetkiner İletişim

Erdoğan Yılmaz:

Megaser Servis, Foto Hilmi, Aca Özel Güvenlik, Doruk Kocaeli İletişim, Mon Medya, Poyrazvifi Telekomünikasyon, Selfpanel Dijital Medya Bilişim

20.komite (Konaklama ve Restoranlar):

Mavi Liste: 98

Bağımsız (Beyaz): 19

Geçersiz: 2

Necmi Bulut (kazanan liste):

Sude Dondurma, Galaksi Restoran, Trakya Gıda ve Lokantacılık, Morgezen Gıda, Sekmar Gıda, Lezzet Dünyası, AİCHA Restoran

Bağımsızlar:

Esdurmuşoğlu Yapı İnşaat, Sonuç Öğrenci Yurdu, Şelale Restaurant, Canko Gıda Turizm, Gencel Öğrenci Yurdu, Avşarbey Gıda Turizm, İCK Yurt İşletmeciliği.

21.komite (Tekstil ve Giyim):

Mavi Liste: 89

Yeşil Liste: 57

Necmi Bulut (kazanan liste):

ENG Granit, Mustafa Çavuş, Sema Tekstil, Akbaşlar Turizm, NMR İnşaat Mobilya İmalat, Ögeler Konfeksiyon, EVC Tekstil Ürünleri

Erdoğan Yılmaz:

Mehmet Okan Oktay, Aykut Giyim, Armina Mobilya Boya Tekstil, Karadeniz Brode Mefruşat, Uz Er Mefruşat, Aysim Tekstil

22.komite :

Mavi Liste: 133

Yeşil Liste: 35

Necmi Bulut (kazanan liste):

İZ ER Sigorta, Meday Sigorta, Topdemir Sigorta, Arden Sigorta, Önder Dükmen, KC Sigorta, Ayçam Sigorta

Erdoğan Yılmaz:

Belkıs Sigorta, Angın Sigorta, Erdal Koç Sigorta Aracılık Hizmetleri, Öznet Sigorta Aracılık, Emel Umut Sigorta Aracılık, CSH Sigorta Aracılık, Gazi İrfan Utaş Sigorta

Son Güncelleme: 04.04.2018 10:05
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.