Kocaeli genelinde olduğu gibi Kartepe'de de sahaya ilk çıkan Parti olduklarını belirten Tamyüksel; "Yaklaşık 40 gündür Ramazan demeden, Bayram demeden ekibimizle birlikte Kartepe'nin her mahallesine gidiyor, çalmadık kapı, sıkılmadık el bırakmıyoruz.

Bugün de Milletvekili adaylarımız ile birlikte Eşme Mahallemizde kapı kapı dolaşarak Genel Başkanımız Sn.Meral Akşener'in selamını vatandaşlarımıza iletttik. Gördüğümüz ilgi ve samimiyetten dolayı oldukça memnunuz.

Fakat; Eşme'li üvey evlat muamelesi görüyor olmaktan dolayı oldukça dertli.

Eşme'de İYİ Parti olarak bizim zaman zaman yaptığımız basın açıklamaları sonrasında yetkililerin zoraki yaptığı ufak tefek işlerden ve büyük bütçelerle reklamı yapılan Ayva Festivalinden başka İktidar sahiplerini gören yok.

Eşme'miz doğası, konumu ve gölüyle Kocael'nin en güzel mahalleleri arasında ilk 5'e girecek potansiyele sahip olmasına rağmen, hatta 2-3 km ilerisinde Sakarya sınırına geçildikten sonra aynı kıyı şeridinde yapılan yatırımlar gözümüzün olmasına rağmen halen daha; yolları, altyapısı ve gözardı edilmiş sahiliyle, maalesef unutulmuş eski bir köy havasını üstünden atamamış durumda.

Üstüne üstlük Kartepemizin her mahallesinde yaşadığımız ve artık söylemekten dilimizde tüy bitiren Elektrik Kesintileri insanımızı canından bezdirmiş durumda.

Airfryer ve robot süpürgelerin ithalatında yeniden gözetim uygulaması Airfryer ve robot süpürgelerin ithalatında yeniden gözetim uygulaması

Eşme bizim için değeri paha biçilemeyecek kadar değerli ve Kartepemizin kent kimliği açısından da önemi her ne kadar mevcut yapı tarafından idrak edilemesede, İYİ Parti iktidarından hak ettiği noktaya gelecektir.

Eşme kuzeyinde yemyeşil tepeleri, güneyinde gölüyle Kocaeli ve Kartepe'nin bacasız sanayisi olan Turizminin lokomatifi olacaktır." dedi.

WhatsApp Image 2023-04-24 at 14.07.22