Kartepe Genç Akademi 2 hizmete açıldı Kartepe Genç Akademi 2 hizmete açıldı

Bu yıl 10 ilde 310 bin müzikseverle buluşan Fanta Fest’in yolculuğu Kocaeli’yle son buldu. Müzik ve eğlenceyi Türkiye’nin dört bir yanına Edis, Ceza ve Güneş ile taşıyan Fanta Fest, Outlet Center Otopark’ında yoğun bir katılımla gerçekleşti. Gün boyunca, DJ performansları, yarışmalar, atölyeler ve   özel dans şovları gibi etkinliklerin yer aldığı Fanta Fest, akşam da Edis, Ceza ve Güneş konserleri ile İzmitlilere benzersiz bir deneyim yaşattı. 

collage-343

Festivalin son konserinde izleyenlere muhteşem bir gece yaşatan Türk Pop Müziği’nin ünlü yıldızı Edis sahneye en beğenilen şarkılarından “Benim Ol” ile çıktı. Edis, hit şarkıları, sahne şovu, dans performansı, kostümü ve bitmeyen enerjisiyle etkinlik alanında katılımcılara bambaşka bir atmosfer yaşattı. Festival seyircisiyle buluştuğu için çok mutlu olduğunu söyleyen Edis “Hoş geldiniz, mükemmel bir geceye hazır mıyız? Turnemizin son gününde burada olduğumuz için çok mutluyuz. Sizlerle beraber olmak harika.’’ dedi. Ünlü yıldız; “Martılar”, “Yalancı”, “Perişanım” gibi en beğenilen şarkılarını sevenleriyle beraber hep birlikte söyledi. Edis, “Şahane dans ekibim ve müzisyenlerim için kocaman bir alkış. Mükemmel bir turne geçirdik. Tüm organizasyona,ekibime ve Fanta’ya teşekkürler.’’ diyerek performansını sonlandırdı. 

Türk rap müziğinin öncü sanatçılarından Ceza, “Selamlar arkadaşlar, sizleri çok özlemişiz. Muhteşem gözüküyorsunuz.’’ diyerek İzmitlileri selamladı. Ceza konserde; ‘’Yerli Plaka’’ ve ‘’SusPus’’ başta olmak üzere popüler eserlerini müzikseverlerle tek bir ağızdan seslendirdi. 

Son dönemin parlayan yıldızlarından Güneş sevilen parçaları ‘’Dua’’ ve ‘’Suçlarımdan Biri’’yi seslendirmesinin ardından ’’Hoş geldiniz, umarım keyfiniz yerindedir. Sizleri çok seviyorum, umarım çok güzel bir gece geçiririz.’’ diyerek şarkılarını seslendirmeye devam etti. Sıradışı makyajı, enerjisi ve dans performansıyla öne çıkan Güneş sevenlerine unutulmaz anlar yaşattı.

Fanta Fest’ten Burs Desteği

Fanta Fest, bu sene ayrıca Türk Eğitim Vakfı (TEV) iş birliğiyle depremden etkilenen 200 lise ve üniversite öğrencisine burs desteği sağlayacak.