İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, bugün İzmit Belediye Meclisi toplantısında yoktu. Yandaş medya yine hiç vakit geçirmedi ve sallamaya başladı. Başkan Hürriyet hem bu saldırılara yanıt verdi hem de korona riski yüzünden test sonuçları belli oluncaya dek kendilerini karantinaya aldıklarını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla açıkladı.

Başkan Hürriyet'in paylaşımı şöyle:

"Oğlumuzun sınıfında çok sayıda korona vakası nedeniyle dün oğlumuz bugün de eşimle ben test verdik. Ve birkaç gün kendimizi karantinaya aldık. Testlerimiz negatif çıkarsa karantina son bulacak.

Oğlumuzu ve evde birlikte yaşadığımız riskli yaş grubundaki anne babamızı düşündüğümüz için mecliste yoktum. Bundan bile siyaset üretmek için yine birileri tarafsız olması gereken kalemlerini taraflıca kullanmış.

YAZIK DİYORUM

Keşke en azından "nasılsınız" diye sorsaydınız. Keşke bu kentte belediyenin mülklerini, vakıflara babasının malı gibi dağıtanlara; "bu dağıtım törenlerinde vardınız ama mecliste neden yoktunuz" diye sorabilme cesaretini de gösterebilseydiniz. Üstelik bu vakıfların himayesindeki onlarca çocuğun tecavüz davası hala hafızalarımızda taze iken kimsenin buna laf edemeyip biz çocuğumuzun ve ailemizin sağlığını öncelikledik diye ağız dolusu yazanlar sizleri Allah'a havale ediyorum.

Ülkede zamlar almış başını gidiyor, millet bu zamların altında ezildikçe eziliyor, ekonomi lastiği patlamış kamyon gibi tepe taklak ama birilerinin uğraştığı hala ve sadece İzmit Belediyesi ve Fatma Kaplan Hürriyet. "

Adsız-1

7x24 Kocaeli ailesi olarak Başkan Fatma Kaplan Hürriyet ve ailesine acil şifalar dileriz.