Tuzla'da dün boya fabrikasında çıkan yangında 3 işçi yaşamını yitirdi 9 işçi de hafif yaralandı. Yangında hayatını kaybeden 3 işçinin Kocaelili olduğu öğrenildi

Tuzla'da bulunan bir boya fabrikasında dün saat 13.00 sıralarında patlama sonrası yangın bitişikteki 5 fabrikaya daha sıçramıştı. Yangına müdahale için olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.  Zaman zaman patlamaların da meydana geldiği fabrikadaki yangına itfaiye müdahale etmekte zorlandı. Patlama sesi Anadolu Yakasının farklı ilçelerinden de duyuldu. Patlamanın ardından fabrika alev alev yanmaya başladı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Bu feci yangında 3 işçi hayatını kaybetti.  9 işçi ise yaralandı. 

BÜYÜKGÖZ DUYURDU

Gebze Belediye Başkanı Zinnur Büyükgöz, gece saatlerinde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yangında ölen 3 işçinin Kocaelili olduğunu duyurdu. Başkan Büyükgöz, yangında hayatını kaybedenlerin ailelerine taziye ziyaretinde bulundu. Büyükgöz yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Tuzla’da bugün meydana gelen elim patlamada üç Gebzeli kardeşimizi kaybettik. Rabbim Ramazan ayının hürmetine onlara rahmet etsin, ailelerine sabır versin inşallah. Yine bu patlamada yaralanan kardeşlerimize de Cenab-ı Hakktan acil şifa niyaz ediyorum."

Gözden kaçırmayın

İlanla 73 kişiyi dolandıran şüphelilere OPERASYON! İlanla 73 kişiyi dolandıran şüphelilere OPERASYON!

Hayatını kaybeden Tayfun Aydın, Turgay Tüney ve Mustafa Öztürk adlı 3 işçiden Tayfun Aydım ve Turgay Tüney’in komşu olduğu öğrenildi.