Gelecek Partisi İl Başkanı Serap Çakır, il yönetimine giren Ümit Yıldız’dan boşalan Derince İlçe Başkanlığı görevine İrfan Özyolcu’yu atadı.

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Serap Çakır, Derince İlçe Başkanlığına İrfan Özyolcu’yu atadı. İl merkezinde yetki belgesini veren başkan Serap Çakır, “Gebze, Çayırova, Körfez, Kandıra ve Darıca ilçelerimizden sonra Derince’ye de başkanımızı atadık. Kendisi siyasete de yabancı değil. Başarılı olacağına yürekten inanıyorum” dedi.

Kurban alırken bu özelliklere dikkat edin! Kurban alırken bu özelliklere dikkat edin!

Türkiye Yaşam Partisi Kocaeli İl başkanlığı görevinden istifa ederek Gelecek Partisi’ne katılan İrfan Özyolcu da yaptığı açıklamada, “Gelecek Partisi Derince ilçe başkanlığı görevi şahsıma tevdi edilmiştir. Başta sayın genel başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ve il başkanımız Serap Çakır olmak üzere bu süreçte güven telkin eden tüm büyüklerimize teşekkür ediyorum. Ülkemiz olağan üstü bir süreçten geçiyor. Bu süreçte halkımıza umut aşılayan partimizde bizlere önemli görevler düşüyor. Görevi devraldığım Ümit Yıldız arkadaşımızın bıraktığı yerden yolumuza devam edeceğiz. Hizmetleri için kendisine teşekkür ediyorum. En kısa sürede yönetimimi oluşturarak sahaya çıkacağım” dedi.