Saha çalışmalarını sürdüren Gelecek Partisi Kocaeli’nin bugünkü durağı Derince oldu. Partililer, gördükleriilgiden son derece memnun olduklarını ifade ettiler

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Serap Çakır’a, Derince İlçe Başkanı İrfan Özyolcu ile teşkilat mensupları da eşlik ettiler.

'GEÇİM İÇİN SEÇİM'

Gergerlioğlu: "Depremden bir ders alınmamış!" Gergerlioğlu: "Depremden bir ders alınmamış!"

Bir yandan Gelecek Partisi’nin ülke çapında başlattığı Geçim İçin Seçim imza kampanyası Kocaeli’de de devam ederken kampanyanın bugünkü adresi Derince oldu.

'VATANDAŞLAR GEÇİM SIKINTISINDAN ŞİKAYETÇİ'

“Gördüğümüz ilgiden ne kadar memnunsak, dinlediğimiz şikayetlerden de o kadar muzdaribiz. Dinlediklerimiz yüreğimizi yakıyor” diyen Başkan Çakır, “Bütün vatandaşlarımız hayat pahalılığından ve geçim sıkıntısından şikayetçi. Tüm vatandaşlarımız bir an önce sandığın önlerine getirilmesini bekliyor”
ifadelerini kullandı.

"KRİZ DENEMEZ, OLSA OLSA SOYGUNDUR"

Gelecek Partisi Derince İlçe Başkanı İrfan Özyolcu ise şunları söyledi: "Kocaeli gibi Türkiye’de kişi başına düşen gelirin en yüksek olduğu ilimizde dahi insanlar kira, fatura ve geçim derdine düşmüşse, ekonomik kriz zannedilenin çok çok ötesindedir. Esnafımız sattığı malı yerine koyamaz hale gelmiş.
Vatandaşlarımız çocuklarıyla gezmeye dahi gitmeye korkuyor. İnsanlar evlerinde bir odanın ışığını yakmadan işlerini halletmeye çalışıyorlar. Buna kriz denemez bu olsa olsa soygundur. Bugün Derince’de bir kez daha gördük ki; Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun da sürekli olarak dile getirdiği gibi tek çare seçimdir. Biz de sandığın bir an evvel hemşerilerimizin önüne konulması için elimizden gelen tüm çalışmaları yapmaya devam edeceğiz. Öte yandan Derince’nin en işlek caddesi olan Denizciler Caddesi’ne Gelecek Partisi Derince İlçe Başkanlığı tarafından kurulan üye kayıt standına davatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterildi."

2 SAATTE 100 ÜYE

İl Başkanı Serap Çakır, yaklaşık 2 saat içinde 100 civarı üye formu doldurulduğunu belirtti.

resize_zYBti3n8

resize_cup1ICOd

resize_CbCw0X7G