Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Serap Çakır, Türkiye'de sadece 7 ilde gösterime girecek film için girişimde bulundu. 'Kadına şiddet' temalı anlamlı filmi Kocaeli'de de sinemaseverler izleyebilecek.

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanlığı olarak hayata tutunmaya çalışan bir anne ve kızının hikayesinin konu edildiği 'Dalgalar ve İzler' adlı sinema organizasyonu düzenlendi.

Türkiye'de sadece yedi ilde gösterime giren film, Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Serap Çakır'ın girişimleriyle ilimizde de sinemaseverlerle buluşacak. 

41 Burda AVM Sinema Salonunda 15 Ocak Cumartesi günü saat 14.00’de başlayacak filmi izlemeyi arzu eden tüm basın mensupları da özellikle davet edildi. 

Dalgalar ve İzler Filmi

Çeker: "Taban ek ödeme yeniden düzenlenmeli!" Çeker: "Taban ek ödeme yeniden düzenlenmeli!"

Yönetmen Emre Kavuk

Senarist Yasemin ZorluAyhan Zorlu

Oyuncular: Pelin KarahanCem Zeynel KılıçMeral Çetinkaya

Dalgalar ve İzler, hayata tutunmaya çalışan bir anne ve kızının hikayesini konu ediyor. Suna'nın kocasının ölümü, o ve kızı Funda'nın hayatını alt üst eder. Anne kız için artık hayat sınavı başlar. Türlü zorluklarla karşılaşan Suna ve kızına kimse çare olamaz. Ayakta kalmak için varlıklı oldukları zaman aldığı eşyaları satan Suna, başlarına geleceklerden bihaber yol almaya devam eder. Dalgalar, onların yaşadığı kötü anıları silmeyi başarabilecek midir?