Bir süre önce Gelecek Partisi kurucu Kandıra İlçe Başkanlığı görevine atanan Harun Öztaş kısa sürede ilçe binasını tutup, yönetim kurulunu oluşturdu.

Göreve atandıktan sonra çalışmalarını sürdüren ilçe başkanı Harun Öztaş, İlçe merkezinde bina kiralayıp tefrişat işlerine başlayarak, 20 kişiden oluşan yönetim kurulunu da oluşturdu.

EVRAKLAR TESLİM EDİLDİ

Öztaş ile beraberindekiler hazırladıkları evrakları Kocaeli Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğüne teslim etti. İl teşkilat Başkanı Süleyman Aydınlık, Siyasi İşler Başkanı Ergün Türk, Dış İlişkiler Başkanı Özkan Kan, İzmit İlçe Başkanı Alper Gülebaş ve Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte resmi evraklarını teslim eden Harun Öztaş, “İlçe binamızın tefrişatını en kısa sürede tamamlayacağız. Toplumun her kesimini kucaklayan bir yönetim oluşturduk. Saha çalışmalarımız başladı. Sayın genel başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu, yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan yardımcımız Doğan Demir ile İl Başkanımız Ömer Faruk Başaran’ın güvenlerini boşa çıkarmamak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

GELECEK PARTİSİ KANDIRA İLÇE YÖNETİM KURULU

Harun ÖZTAŞ

Veysel AKGÜNDÜZ

Seyhun ALKANDURUR

Hilmi UYSAL

Önder TUZCU

Çiçek DOMBAYCI

Gönül BAŞAR

Ünal ŞAVK

Muhammet ÜNEY

Ercan ÖZKAN

Engin BULUĞ

Zeynel HOROS

Çoklu oda sistemi geliyor, Oda'lardan ‘Türk’ kelimesi kalkıyor Çoklu oda sistemi geliyor, Oda'lardan ‘Türk’ kelimesi kalkıyor

Cuma PEKEDİS

Botan DENİZ

Vedat ÇELEBİ

Veciha AKKOÇ

Muhammet Mustafa TÜRK

Ümmet KORKUT

Yaşar ÇELİK

Kenan Fatih OKAN