Gelecek Partisi Genel Merkez Kurucular Kurulu Üyeleri (KK), Genel Başkan Yardımcısı Sn. Abdullah Başçı bölge koordinatörü Sn. Cuma İçten, İl Başkanı Serap Çakır Başkanlığı'nda, Kartepe İlçe Başkanı Emel Oruç ve teşkilat mensupları ile birlikte muhtarları ziyaret etti.

resize_Kartepe I¦çlc¦ğe Bas¦ğkanl¦-g¦å¦- 2

Muhtarlar’dan mahallelerdeki sorunları dinleyip notlarını alan Genel Başkan Yardımcıları, tüm bu sorunları dikkate alacaklarını ve Prof.Dr.Ahmet Davutoğlu ile paylaşıp gündeme alacaklarını ifade ettiler.

resize_Esnaflar¦-m¦-z 4
Genel Başkan Yardımcısı Abdullah Başçı; "Kartepe'de bizleri bağrına basan esnafımızı ziyaret ederek dertlerine ortak olduk. Sorun ve problemlerini dinledik. Esnafımız partimize ve genel başkanımıza güveniyor" dedi. 
Genel Başkan Yardımcısı ve bölge koordinatörü Cuma İçten; "Kartepe pazarının altını üstüne getirdik. İktidarın giremediği yerlerde teveccüh ile karşılaşıyoruz" dedi.

resize_K¦-z¦-lay 1
Pazar sonrası, Gelecek Partisi heyeti, Kızılay Kartepe Şubesini ziyaret etti.

Abdullah Başçı; "Misafirperverliğinden dolayı Şube Başkanı Ali Varol'a teşekkür ediyoruz. Bu vesile ile yardımlaşma kültürünün yaşatılmasında emeği geçen bütün Türk Kızılay'ı çalışanlarını tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz" dedi.

resize_K¦-z¦-lay 2

Cuma İçten; "Kocaeli / Kartepe’de KIZILAY şube başkanı Ali Varol ve ekibini ziyaret ettik. Türkiye’nin her bölgesinde gönüllü çalışan Kızılay ekibine teşekkür ederim"dedi.

Kartepe Kızılay şube başkanı Ali Varol ise; "İlk defa siyasi bir parti böyle geniş bir heyet ile ziyaretimize geliyor" diyerek memnuniyetini dile getirdi.

resize_K¦-z¦-lay 3

Serap Çakır; "Saha çalışmalarımıza ve halkla iç içe olmaya devam edeceğiz, halkımız erken seçim değil hemen seçim istiyor" dedi.

Heyet daha sonra Kocaeli İzmit İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, İzmit İlçe Başkanı Ömer Uçar’a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Heyet akşam gerçekleştirecekleri toplantı öncesi ise Kocaeli esnafını ziyaret ederek esnaf ile yaşanan ekonomik sıkıntılar hakkında görüştü.

resize_I¦çl Bas¦ğkanl¦-g¦å¦- Toplant¦-m¦-z 4

resize_I¦çl Bas¦ğkanl¦-g¦å¦- Toplant¦-m¦-z 1-1