Sakarya’da Talip A, sözlü tacizde bulunduğu 20 yaşındaki Ş.Ö’yü öldüresiye dövdü. “Ne yaptığını bilmeden” saldırdığını söyledi.

Edinilen bilgilere göre; olay Karasu ilçesinde meydana geldi. İstanbul’dan ailesiyle birlikte tatil için gelen Ş.Ö, eve dönerken iddiaya göre otomobiliyle yanına yaklaşan Talip A. tarafından sözlü tacize uğradı. Talip A’ya sözlü karşılık veren genç kız, tacizin devam etmesiyle cep telefonunu çıkararak Talip A’nın kullandığı otomobilin fotoğrafını çekti.

TEKME TOKAT DÖVDÜ

Genç kızın kendisini polise şikayet edeceğini söylemesi üzerine Talip A, otomobiliyle Ş.Ö’yü ezmeye çalıştı. Ş.Ö. bir Tekel bayisine sığındı. Büfeye giren Talip A, Ş.Ö’ye saldırarak tekme tokat dövdü. Talip A’nın saldırısından kaçmaya çalışan Ş.Ö, depo olarak kullanılan alanda da dehşeti yaşadı. Talip A, bu sırada, “Bu telefonla mı beni çekip şikayet edeceksin” diyerek genç kızın telefonunu kırdı.

ELİNE ALDIĞI SİLAHLA TEHDİT ETTİ

Kocaeli'nin haftalık uyuşturucu bilançosu! Kocaeli'nin haftalık uyuşturucu bilançosu!

Ş.Ö. son anda boşluktan yararlanarak kendini caddeye attı, bir kadının otomobiline sığındı. Tekel bayisinden çıkarak otomobiline yönelen Talip A, eline aldığı silahla, iddiaya göre caddede bulunanları tehdit etti. Otomobiline sığındığı kadın tarafından polis merkezine götürülen Ş.Ö, şüpheliden şikayetçi oldu.

GÖZALTINA ALINDI

Güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyen polis, kısa sürede Talip A’yı yakalayarak gözaltına aldı. Evli ve 4 çocuk babası olan Talip A’nın fındık bahçesi olduğu, düzenli bir işinin bulunmadığı öğrenildi.

“NE YAPTIĞINI BİLMEDEN” SALDIRMIŞ

Talip A’nın kasten yaralama suçundan 3 sabıka kaydının bulunduğu belirlendi. Talip A.l ifadesinde, aracında bulunduğu sırada Ş.Ö’nün gelip kendisine vurduğunu ileri sürerek, kendisinin ise ne yaptığını bilmeden saldırdığını söyledi.

CEZAEVİNE GÖNDERİLDİ

Emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edilen Talip A, çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak, cezaevine gönderildi.