Kurucu Genel Başkanları Cem Uzan'ın seçimlere Genç Parti'nin tek başına gireceğini açıklamasından sonra, tüm teşkilatlarda seçim stratejileri konuşulmaya başladı.

Genç Parti Kocaeli İl Başkanlığı da bir araya gelerek yaptıkları haftalık yönetim kurulu toplantısında seçim politikaları ve seçim güvenliğini gündemlerine aldı.

Kocaeli İl Başkanı İbrahim Altınoğlu, toplantıda yaptığı açıklamada, liderleri Cem Uzan'ın Cumhurbaşkanlığı adaylığını gerçekleştirebilmek için ülke çapında 100 bin imzaya ihtiyaçları olduğunu, bunun da toplanabilmesi için Kocaeli'ye düşen sayıyı, seçim kurulunda gerekli imzaları toplamak için çalışmalar yaptıklarını anlatarak ,her koşulda da Genç Partinin Cumhurbaşkanı adayını çıkartacaklarını söyledi.

Toplantıda konuşan İl Teşkilat Başkanı Ahmet Yücebalkan da kendilerinin 22 yıldır CeM Uzan ve Genç Parti aşığı olduklarını, bu süreçte asla vazgeçmediklerini, bunun sonucunda girecekleri seçimde  ilk turda herkesin istediği adaya oy verebileceğini, ikinci turda ise Cem Uzan'ı Cumhurbaşkanı yapacaklarına inandıklarını belirtti.

Saadet Çayırova, ziyaretlerine devam ediyor! Saadet Çayırova, ziyaretlerine devam ediyor!