MediaMarkt’ın Türkiye’de başlattığı girişimcilik yarışması “MediaMarkt Startup Challenge”ın son başvuru tarihi 9 Ekim’e kadar uzatıldı.

Bu yıl 5’incisi düzenlenen yarışmaya girişimciler, yarışmanın web sitesi mediamarktstartupchallenge.com adresi üzerinden başvurabilecek.

Anne sütü hakkında doğru bilinen 10 YANLIŞ! Anne sütü hakkında doğru bilinen 10 YANLIŞ!

Perakende dünyasında inovatif değişikliklerle fark yaratmayı ve dönüştüren uygulamaları hayata geçirmeyi amaçlayan projeye girişimciler, 9 Ekim tarihine kadar mediamarktstartupchallenge.com adresinden başvurabilecek.

İlk üçe girenleri çeşitli ödüller bekliyor

MediaMarkt Startup Challenge Day etkinliğinde ilk üçe giren projeleri oldukça cazip ödüller bekliyor. Birinci olan proje, MediaMarktSaturn Holding içerisinde değerlendirilme ve MediaMarkt Türkiye mağazalarında pilot uygulama fırsatı yakalayacak.

Ayrıca Ödül Sponsoru olan Google’dan Bulut Kredisi ve Google Geliştirici Uzmanlarından Mentorluk Desteği alacak, yarışmanın Kurumsal Partneri olan Index Grup'tan da dizüstü bilgisayar hediye edilecek.

‍Yarışmanın ikinci ve üçüncülerine ise MediaMarkt Türkiye mağazalarında pilot uygulama fırsatıyla yine Google’dan Bulut Kredisi, Google Geliştirici Uzmanlarından Mentorluk Desteği ve Index Grup'tan dizüstü bilgisayar desteği sunulacak.