İzmit Belediyesi sosyal tesisi Gülümse Kafe’nin menüsüne eklediği yeni lezzet Gülümse Böreğin tadım etkinliği gerçekleştirilirken börek,

vatandaşlardan tam not aldı. Tüm vatandaşları bu muhteşem lezzeti tatmaya davet eden Başkan Hürriyet, “Gülümse Börek ile Gülümse Kafe’de buluşalım” dedi.

İzmitliler limonatayla hem serinledi hem gülümsedi İzmitliler limonatayla hem serinledi hem gülümsedi

BİR LEZZET DAHA EKLEDİ

İzmit Belediyesi sosyal tesisi Gülümse Kafe lezzeti, uygun fiyatı ve kalitesi ile İzmitlilerin tercihi olmaya devam ederken menüsüne yeni bir lezzet daha ekledi. Zengin menüsüyle her vatandaşın damak tadına hitap eden Gülümse Kafe’de bugün enfes lezzet Gülümse Böreğin tadım etkinliği gerçekleşti. Ispanak, peynir, kıyma, kavurma ve pastırmalı seçenekleriyle ocak ateşinde pişen ve özenle sofraya gelen lezzet İzmitlilerden tam not aldı. 

HÜRRİYET, “KENTİN MARKASI HALİNE GELDİ”

Menüsüne yeni lezzetler eklerken sıradanlığın da önüne geçen Gülümse Kafe’nin Gülümse Börek tadım etkinliğinde konuşan Başkan Hürriyet, “Bu sabah güzel bir sabah. Öncelikle bugün sınava giren tüm adaylara başarılar diliyorum. Gülümse Kafe’yi açtığımızdan bu yana halkımız tarafından çok beğenildi. İçerisindeki uygun ve kaliteli hizmet, mutfağının zenginliği ve güler yüzlü hizmet anlayışı nedeniyle halkımız burayı benimsedi. Gülümse Kafe kısa bir süre içerisinde kentin markası haline geldi. 

“MUTFAĞI ZENGİNLEŞTİRİYORUZ”

Biz bu markanın daha da gelişmesi, mutfağının daha da zenginleşmesi ve halkımızı daha da memnun etmek için çok çalışıyoruz. Menüye yeni yeni lezzetler ve ürünler katmaya çalışıyoruz. İlk olarak yöresel lezzetimiz mancarlı pideyi vatandaşlarımızla buluşturmuştuk. Daha sonra kızarmış dondurma, Çınar Halk Market kasapları tarafından hazırlanan kasap köfte, çiğ börek ve daha nice lezzet bu mutfakta sizlere sunuluyor. Kimsenin de cebini rahatsız etmeden sunuluyor. 

“YÜZLERDE GÜLÜMSEME OLUŞTURUYOR”

Gülümse Kafe’ye renk katan salıncağın da atölyelerde yapıldığını belirten Başkan Hürriyet, “Bu salınca ustalarımızın kendi tasarımı. Dışarıdan almak yerine olabildiğince kendimiz üretmeye gayret ediyoruz. Gülümse Kafe’ye gelen vatandaşlarımız burada hatıra fotoğrafı çektiriyorlar. İnsanların biraz da olsa yüzünü güldürebileceğimiz ama daha da önemlisi kendi ürettiğimiz güzel bir salıncak. Bunu satın almaya kalksak dünya para tutar ama kendimiz ürettiğimiz çok daha az maliyetli bir ürün” şeklinde konuştu.

“GÜLÜMSE KAFE’YE GÜLÜMSE BÖREK YAKIŞIR”

Bugünden itibaren güzel bir böreği sizlere sunmaya başlıyoruz. Adına da Gülümse Börek dedik. Gülümse Kafe’ye Gülümse Börek yakışır dedik. Tadım etkinliğimiz ile birlikte sizlere Gülümse Böreği sunmak istedik. Gülümse Börek saf tereyağı ile hazırlanıyor. El açması ve çıtır çıtır muhteşem bir lezzet. Peynirli, ıspanaklı, kıymalı, kavurmalı ve pastırmalı seçenekleri ile ocak ateşinde pişiyor. Gülümse Börek siz değerli misafirlerimiz için mutfak ekibimiz tarafından özenle hazırlandı ve hazırlanacak. Gülümse Börek ile Gülümse Kafe’de buluşalım diyoruz. Hayırlı olsun, hepinize afiyet olsun” ifadelerini kullandı.

Gülümse Börek lezzeti İzmitlilere sunuldu (9)

Gülümse Börek lezzeti İzmitlilere sunuldu (4)

Gülümse Börek lezzeti İzmitlilere sunuldu (6)

Gülümse Börek lezzeti İzmitlilere sunuldu (3)