Altınoğlu çifti biricik kızlarını evlendiriyor

Genç Parti Kocaeli İl Başkanı İbrahim Altınoğlu ile Edebali Ortaokulu müzik öğretmeni ve TSM koro eğitmeni Ayşegül Altınoğlu biricik kızları Özgül Altınoğlu'nu evlendiriyor.

Altınoğlu çifti biricik kızlarını evlendiriyor

Kocaeli'de tanınan ve sevilen sosyal bir çift olan Altınoğlu ailesi biricik kızları Özgül'ü evlendiriyor.

İTÜ'de Endüstri Mühendisliği eğitimi alan güzel gelin Özgül Altınoğlu (28), Trendyol Alışveriş Sitesi'nde pazarlama uzmanı olarak çalışmakta. 

Fatma-Fikret Bümen'in oğlu yakışıklı damat Yusuf Bümen (28) İTÜ Makine Mühendisliği mezunu ve İstanbul Teknopark'ta çalışıyor. Güzel çiftin romantik bir hikayesi var: İTÜ'de ingilizce hazırlık sınıfından bu yana arkadaşlar. Çift evlendikten sonra İstanbul'da oturacak.

Kızımız Özgül ve oğlumuz Yusuf'un Düğün töreni 18 EYLÜL Cumartesi (bugün) günü 19.30 24.00 saatleri arasında BURSA NİLÜFER  Nİlüfer Davet adlı Mekanın bahçesinde açık havada ve yemekli olarak yapılacaktır. DÜĞÜN törenimizde sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız. Ayşegül-İbrahim ALTINOĞLU

Biz de 7x24 Kocaeli Ailesi olarak; harika çifte ömür boyu mutluluklar diliyor, Altınoğlu ve Bümen ailelerini tebrik ediyoruz.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2021, 17:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER