Aydoğdu "Demokrat hücreleri tamamen uyandı"

Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu iddialı konuştu.

Aydoğdu "Demokrat hücreleri tamamen uyandı"

Son dönemde teşkilatlanma çalışmalarına hız veren Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu; "Artık Demokrat hücreleri uyandı. Bundan böyle durmak yok" şeklinde açıklama yaptı.

Özellikle Kocaeli'deki teşkilatlanmalarına yoğun ağırlık veren Demokrat Parti, geçtiğimiz hafta en son İzmit İlçe Teşkilatı'na Nuray Macit'i atamıştı. 

Bugün de Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu sosyal medya hesabından bir açıklama yaparak, "Davaya sadakatine inandığımız geçmiş dönemlerde ilçe başkanlığımızı yapmış Körfez’in başarılı iş adamlarından Veli Yıldız, Demokrat Parti Körfez ilçe başkanlığına atanmıştır." dedi.

Peşpeşe önemli isimlerle atamalar gerçekleştiren ve  Kocaeli'deki teşkilat çalışmalarına devam eden Aydoğdu; "Bugüne dek Demokrat Parti'nin davasına inanmış insanlarının omzuna basarak yükselenlere artık tüm Demokrat hücrelerinin uyandığını bildiriyorum. Bundan sonra Kocaeli'de herşey farklı olacak. Tozu dumana katıcaz. Demokrat Parti’yi Kocaeli genelinde son derece hareketlendireceğiz. Önümüzdeki süreçte iddialı arkadaşlarımızı da diğer ilçeler için atamaya devam edeceğiz."

Murat Aydoğdu özellikle Demokrat Parti'den ayrılıp farklı partilere giden 'dava insanları' olarak belirttiği Demokrat kökenli isimleri ziyaretlerine devam ediyor.

Geçtiğimiz gün o buluşmalardan birini daha gerçekleştiren Aydoğdu; İyi Parti Kurucu İl Başkan yardımcısı, sigortacı Erdal Baykara ile sohbet etti. Artık gelenekselleşmeye başlayan bir tavla maçı gerçekleştiren iki eski Demokrat'ın sohbette geleceğe dair ne konuştuğu doğrusu merak edildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2021, 04:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER