Başkan Hürriyet, Türk Ocağı'nı ziyaret etti

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet; yaptığı sosyal faaliyetler, düzenledikleri yardım kampanyaları ile şehrin kültür ve eğitim hayatına destekleri gibi önemli hizmetleri bulunan Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir'i yarın yapılacak kongre öncesi makamında ziyaret etti.

Başkan Hürriyet, Türk Ocağı'nı ziyaret etti

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Türk Ocakları Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir’i makamında ziyaret etti. Hürriyet’e ziyaretinde başkan yardımcısı Nurettin Bulut da eşlik etti. Belediye başkanı Hürriyet yarın kongre yapacak olan ve mevcut şube başkanı Demir’in görevini başkan yardımcısı Mustafa Arha’ya bırakacağı Türk Ocakları kongresinin hayırlı olmasını diledi. 

BÜYÜK BEĞENİYLE İZLİYORUZ

Başkan Hürriyet'i ağırlayan Türk Ocağı Kocaeli Şube Başkanı Yücel Alpay Demir ziyaretlerinden ötürü Hürriyet'e teşekkür ederek İzmit’te hayata geçirdiği projeleri büyük bir beğeniyle takip ettiğini belirtti. 

Demir, "109 yıllık tecrübemiz, kent hayatın her alanında var olan ihtisas ve tecrübe sahibi üyelerimiz, tüm dallarda görev yapan akademisyen ve öğretmenlerimiz ile İzmit belediyemizin yapacağı sosyal projelerine gönüllülük esası ile destek olmaya hazırız" diye de ekledi.

Ziyaretin sonunda İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’e Ocağın önümüzdeki süreçte yapacağı faaliyetler hakkında bilgi verilerek ziyaretin anısına Türk Ocağı logolu hediye plaket takdim edildi.  Ziyarete eli boş gitmeyen Başkan Hürriyet de, Başkan Demir'e  İzmit Belediyesi Ekolojik Yaşam Bahçesi’nde üretilen Paşa Kılıcı’nı hediye etti.

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2021, 17:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER