CHP ve Kocaeli Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Şehitlerimiz için helva kavurdu

CHP Kocaeli İl Örgütü, Kocaeli Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısı ile şehitlerimiz için gerçekleştireceği mevlid öncesi helva yapımına destek verdi.

CHP ve Kocaeli Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği  Şehitlerimiz için helva kavurdu

Kocaeli Rumeli Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği’nin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda geleneksel olarak düzenlediği ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve şehitlerimiz için mevlid okuması öncesinde CHP Kocaeli İl Örgütü, derneği ziyaret ederek helva yapımına destek verdi. CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, CHP Kocaeli İl Yönetim Kurulu üyeleri, CHP Kocaeli Balkan Masası üyeleri Selim Yıldız ve Erdem Arcan ziyaret ettikleri dernek başkanı Recep Altintip ve üyelerle ile helva yapımı için kazan başına geçti.

RUHLARI ŞAD OLSUN

CHP Kocaeli İl Başkanı Harun Özgür Yıldızlı, akşam okumasına parti etkinlikleri dolayısı ile katılamayacaklarını ileterek, ”Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ve bağımsızlık mücadelemizin tüm kahramanlarının ruhları şad olsun. Recep başkanımızın nezdinde tüm dernek üyelerine bu anlamlı etkinlikten dolayı teşekkür ediyorum. Mevlid okumasına ne yazık ki katılamayacağız. Ancak hazırlıklarınıza bir nebze de olsa katkı sunabilmek için çelenk törenimiz sonrasında sizleri ziyaret ettik. Dağıtılacak olan helvanızın ve edilen tüm duaların kabul olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER