CHP’li Meclis Üyesi Yakup Kalmuk'un mutlu günü!

Kartepe Belediye Meclisi CHP Gurup Sözcüsü Yakup Kalmuk kızını evlendirdi.

CHP’li Meclis Üyesi Yakup Kalmuk'un mutlu günü!

Kartepe Belediye Meclisi CHP Gurup Sözcüsü Yakup Kalmuk ve Şaynur Kalmuk’un kızları Behice ile Aynur-Birol Aldemir çiftinin oğulları Enis bugün gerçekleşen törenle dünyaevine girdi.

YOĞUN KATILIM

Başiskele sahilde bulunan The Mahall da gerçekleşen törene TBMM Başkanvekili Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin Candemir, CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı ve İl Yönetimi, CHP Kadın Kolları İl Başkanı Songül Kaya, DSP İl Başkanı Halim Dedeoğlu ve İl Yönetimi, DSP İzmit İlçe Başkanı Ömer Karakaya ve ilçe yönetimi, DSP İzmit İlçe eski Başkanı Hülya Yıldırım, CHP’li Meclis Üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

NİKAHI BAŞKAN HÜRRİYET KIYDI

Genç çiftin nikahlarını İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet kıyarken şahitlikleri TBMM Başkanvekili Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Kartepe Belediye Başkanı Av. Mustafa Kocaman, Kocaeli Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin Candemir, CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı, Meltem Karbuz Kozluklu, Merve Yavuz ve Semih Güngör üstlendi. Ömür boyu birlikteliğe ‘Evet’ diyen genç çifte uluslararası nikah cüzdanını mutluluk dilekleriyle Kocaeli Baro Başkanı Av. Bahar Gültekin Candemir verdi.

PANDEMİ KURALLARINA UYULDU

Pandemi kurallarına dikkat edilen törende davetlilerin ateşi ölçüldü, HES kodlarına bakıldı. Yoğun katılımın olduğu törende her iki aile tüm davetlilerle yakından ilgilenerek kusursuz ev sahipliğine imza attı. Birbirlerine çok yakışan Behice ile Enis ilk danslarını davetlilerin alkışları arasında gerçekleştirdi.

Deniz Karamert

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER