Çınar Çocuk Evi polemikleri sürüyor!

İzmit Belediye Encümeni Üyesi MHP Grup Başkanvekili Engin Duymaz, İzmit Belediyesi'nin projelerinden biri olan Çınar Çocuk Evi'nin ücretlerinin fahiş fiyatlarda olduğunu dile getirdi. Duymaz, "En fazla 400 TL olacak" ifadelerini kullandı.

Çınar Çocuk Evi polemikleri sürüyor!

İzmit Belediyesi'nin projelerinden biri olan Çınar Çocuk Evi projesinin açılışına Cumhur İttifakı'nın eleştirileri sürüyor.

Açılışını CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun yaptığı kreşin ücreti 1000 TL olarak belirlendi. Bu fiyatın çok fazla olduğunu ifade eden İzmit Belediye Encümeni Üyesi MHP Grup Başkanvekili Engin Duymaz, 400 TL'ye düşürmek istediklerini ifade etti.

HALKA HİZMET ALANINDA HER GİRİŞİMİ DESTEKLEMEKTEYİZ

"Yarım asrı aşkın tecrübesi ile Türk siyasi hayatının köklü çınarı ve Türk milletinin sevdalısı olan kadroların oluşturduğu Milliyetçi Hareket Partisi olarak, gerek yerel siyasette gerekse önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben düsturu ile ulusal siyasette vatandaşlarımıza dair onların hayatını kolaylaştıracak, halka hizmet hakka hizmettir anlayışı ile de milletin yararına olacak her türlü girişimi desteklemekteyiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Eylül 2021, 05:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER