Çok Sesli Gençlik Korosu seçmeleri açıklandı

Kocaeli Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen “Çok Sesli Gençlik Korosu””na girmeye hak kazananlar belli oldu.

Çok Sesli Gençlik Korosu seçmeleri açıklandı

Kocaeli Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen “Çok Sesli Gençlik Korosu””na girmeye hak kazananlar belli oldu.

09 Kasım 2018 Cuma 19:09
Çok Sesli Gençlik Korosu seçmeleri açıklandı

Kocaeli Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz Pazar günü Sabancı Kültür Merkezinde seçmeleri gerçekleştirilen Çok Sesli Gençlik Korusu sonuçlandı.

Buna göre kazanan öğrenciler 07-14 Kasım tarihleri arasında İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nde (saat 09.00 ile 17.00 arası) kayıtlarını yaptırabilecek.

Koro ilk çalışmasını 19 Kasım Pazartesi günü saat 18.30 ile 20.30 arasında gerçekleştirecek.

Öte yandan kayıt yaptıracak öğrencilerden şu belgeler istenecek: 

*Veli İzin Dilekçesi (Kayıt sırasında Müdürlük tarafından verilecektir.)

*1 adat Fotoğraf, Öğrenci Belgesi (Öğrencisi olduğu Okuldan)

*Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (T.C Kimlik No'su olacaktır.)

2018 GENÇLİK KOROSU SEÇMELERİNİ KAZANANLAR

SIRA NO /ADI-SOYADI/ OKULU/ ORTALAMA

1- Seçkin KOŞUMCU Kocaeli Fen Lisesi 100

2- Kerem Şamil AYDIN Körfez Fen Lisesi 100

3- Sude ALBAYRAK Oruç Reis Anadolu Lisesi 100

4- Yiğit Can GÜLMEZ Muammer Dereli Fen Lisesi 100

5- Seray Deniz AVCI Oruç Reis Anadolu Lisesi 97,5

6- Helin DÜNEN İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 97

7- Muhammet Niyazi DOKUZLAR İzmit Atılım Anadolu Lisesi 96,5

8- Selin KÖKEN Muammer Dereli Fen Lisesi 96

9- Nilay ZEYTÜNLÜ Özel Adım Mesleki ve Teknik A. L. 95,75

10- Defne Naz ÜNAL Ali Fuat Başgil Sosyal Bilimler Lisesi 94,5

11- Adem Çağatay ERGAN 24 Kasım Anadolu Lisesi 94

12- Pelin ALEMDAR Muammer Dereli Fen Lisesi 93,5

13- Özcan KARA Özel Adım Mesleki ve Teknik A. L. 92

14- Baran BÜYÜKASLAN İzmit Atılım Anadolu Lisesi 91,75

15- Berdan Cevahir ASLAN Muammer Dereli Fen Lisesi 91,75

16- Recep BİLMEZ Oruç Reis Anadolu Lisesi 91,75

17- Ülkü Merve ARAN 24 Kasım Anadolu Lisesi 90,5

18- Irmak Sıla ÇELİK İzmit Lisesi 89,5

19- Efe YORGANCI İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 89,5

20- Bedirhan KURT Oruç Reis Anadolu Lisesi 87,75

21- Ezgi TÜREGÜN Özel Adım Mesleki ve Teknik A. L. 87,5

22- Melisa KIRAK Körfez Atatürk Anadolu Lisesi 85,5

23- Melek Nur ERİŞ Özel Adım Mesleki ve Teknik A. L. 85,25

24- Nur Ekin KALYONCU 24 Kasım Anadolu Lisesi 85

25- Sahranur AKTAŞ Oruç Reis Anadolu Lisesi 85

26- Yunus Emre ÇON İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 84,75

27- Ilgın Leycan İNCE Şehit Özcan Kan Fen Lisesi 83,75

28- Baran BOZTEKİN İzmit Lisesi 83,5

29- Hilal Sude KUBAL Oruç Reis Anadolu Lisesi 83,5

30- Şule KALA İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 83

31- Derin GÜVEN Körfez Atatürk Anadolu Lisesi 81

32- Nisa BEKTAŞ Dilovası Yahya Kaptan Anadolu Lisesi 79,25

33- Zeynep Azra AÇIKGÖZ Kocaeli Fen Lisesi 77,75

34- Eray ELBİR İzmit Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 76,75

35- Simay Müge YOLDAŞ Bahçecik Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 76,25

36- Sude Kader YERLİ Özel Adım Mesleki ve Teknik A. L. 75

37- Nazlıcan ÖZKAN Körfez Fen Lisesi 73,25

38- Sude Nur AYKANAT İzmit Atılım Anadolu Lisesi 70,25

                                                                            

Son Güncelleme: 09.11.2018 19:19
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.