Gelecek İzmit sahaya indi!

Kongre ve teşkilatlanma süreçlerini tamamlayan Gelecek Partisi İzmit ilçe yönetimi sahaya indi. Pandemi süreci nedeniyle kısıtlı tutulan programlarına muhtarlık ziyaretleriyle başladılar.

Gelecek İzmit sahaya indi!

Gelecek Partisi İzmit İlçe Başkanı Ömer Uçar, ilçe kadın kolları başkanı Esra Yeşil, Yerel yönetimler ve Şehircilik Başkanı Ertan Yılmaz, Parti içi Eğitim Başkanı Cihan Yıldız ile birlikte, Hacı Hızır Mahallesi Muhtarı Lütfü Bodur ve Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Sevgi Koyun’u ziyaret etti.

Kongrelerinden sonra aşure programı gerçekleştirdiklerini belirten Ömer Uçar, “Virüs salgını nedeniyle az sayıda yönetici arkadaşımızla birlikte ilk etapta iki muhtarlığımızı ziyaret ettik. Fırsat buldukça, randevulaştığımız diğer muhtarlarımızı da ziyaret edeceğiz. Tanışma amaçlı ziyaretlerimizde bizlere gösterdikleri konukseverlikten dolayı muhtarlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Mahalle muhtarları Lütfü Bodur ile Sevgi Koyun da ikramlarda bulundukları Gelecek Partisi İzmit İlçe yöneticilerine ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER