Gelecek Partisi'nden istifa eden Kurban Aktaş DP'ye katıldı

Gelecek Partisi İl Danışma Meclisi ve Bölge Koordinatörü Kurban Aktaş, Demokrat Parti’ye (DP) katıldı.

Gelecek Partisi'nden istifa eden Kurban Aktaş DP'ye katıldı

Gelecek Partisi İl Danışma Meclisi ve Bölge Koordinatörü Kurban Aktaş, DP’ye katıldı. Geçtiğimiz sene kurulan Gelecek Partisi’nin ilçe başkanlarını atadığı dönemde Çayırova İlçe Başkanı olarak atanan ve ardından 2020 yılının ekim ayında İl Başkanı Ömer Faruk Başaran tarafından İl Danışma Meclisi ve Bölge Koordinatörlüğü görevine atanan Kurban Aktaş, görevinden istifa ederek DP’ye geçti.

AYDOĞDU; "HOŞGELDİN ABİM"
Demokrat Parti’de Eğitim ve Sosyal Hizmetler Başkan Yardımcılığına atanan Aktaş’ın istifa haberini DP Genel Başkan Yardımcısı Murat Aydoğdu, sosyal medya hesabından paylaştı. Aydoğdu, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: "Çağrımıza cevap vererek bizleri kırmayan ilçenin sevilen iş adamlarından olan Gelecek Partisin Çayırova İlçe Başkanlığı görevinden istifa edip Demokrat Parti’ye yuvaya katılan kıymetli abim Kurban Aktaş Eğitim ve Sosyal Hizmetler Başkan Yardımcılığı görevine atanmıştır. Hoşgeldin abi güç verdin abi..."

YUVAYA DÖNÜŞ

Son dönemde, Demokrat Parti'de "Baba Ocağı'na dönüş" metaforu kullanılarak geçmişinde Demokrat Partili olan tecrübeli siyasetçilerin partiye davet edildikleri gözleniyor. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER