Gölcük Sanayi Esnafı Yeni Dükkanlarına Taşınıyor

Gölcük Belediyesi’nin Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile birlikte hayata gerçekleştirdiği “ Gölcük Sanayi Sitesi Kentsel Dönüşüm” projesi tamamlanarak bu kapsamda dükkanların anahtarları ve iskanları bir bir hak sahiplerine ve dükkan satın alan esnaflara teslim edilmeye başlanmıştı. Sanayi esnafı yeni sanayi sitesinde ki dükkanlarına taşınmaya başladı.

Gölcük Sanayi Esnafı Yeni Dükkanlarına Taşınıyor

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında yapımı tamamlanan Yeni Sanayi Sitesine taşınan esnafları ziyaret ederek hayırlı işler, bol kazançlar diledi. Başkan Ellibeş yeni sanayi sitesine taşınan esnafları tek tek ziyaret ederek talep ve önerilerini dinledi. Sanayi esnafı başkan Ellibeş’e memnuniyetlerini dile getirirken, bu zamana kadar göstermiş olduğu çabalardan ve emeklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş yaptığı açıklamada, “ Gölcük Yeni Sanayi Sitemizin yapımını tamamladık ve işyeri sahiplerine anahtarlarını teslim ettik. Artık mevcut sanayideki esnaflarımız ve Gölcük’ün çeşitli bölgelerinde bulunan ve sanayiye taşınması gereken esnafımız ile oto galericilerimiz, modern, her şeyiyle çalışmaya elverişli işyerleri, yolları ve altyapısıyla yeni sanayi sitemizde hizmet verecekler. Bizlerde yeni sanayi sitesine taşınan esnaflarımızı ziyaret ederek talep ve önerilerini dinliyoruz. Gölcük artık daha modern ve çağdaş bir sanayi sitesi ile bölgenin taleplerine karşılık verecek. Sanayi esnafımıza hayırlı işler, bol kazançlar diliyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Aralık 2018, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER