İYİ Parti Akmeşe'de esnafı gezdi, mahalle temsilciliğini açtı

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in her hafta iki il ve ilçelerini ziyaret edip ekonomik olarak zor durumdaki vatandaşların sorunlarını gündeme getirmesiyle başlayan süreçte İzmit İlçe Teşkilatı da sürekli sahada çalışıyor. İYİ Parti Akmeşe'de önce esnafı gezdi sonra Mahalle Temsilcilik bürosu açılışı gerçekleştirdi. 

İYİ Parti Akmeşe'de esnafı gezdi, mahalle temsilciliğini açtı

Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz, İzmit Belediye Başkan Yardımcısı Nurettin Bulut, Meclis Üyesi ve Koordinatör Yaşar Kardaş, İl Kadın Kolları Başkanı Pelin Dönge, İl Gençlik Kolları Başkanı Gökçe Nesli Kondu, İzmit Teşkilat Başkanı Sinan Yıldız, İl ve İlçe yöneticilerinin yoğun katılımıyla 12 köyün alışveriş, sağlık ve ihtiyaçlarını karşılamak için geldiği Akmeşe Mahallesinde İzmit'in ilk temsilciliğinin açılışını yaptı. İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Kadın Politikaları birimi, İzmit İlçe teşkilatı, İYİ Gençliğin katılımıyla Akmeşeli esnafın sorunları yerinde dinledi. Ardından Akmeşe Mahalle Temsilciliği açılışı gerçekleştirdi. 

AKMEŞELİLER TARLALARINA GİDERKEN SIKINTI YAŞIYOR

Esnaf ve kahvene ziyaretlerinde vatandaşlarla sohbette bulunan İl Başkanı Yıldız, Kuzey Marmara Otoyolu açılışından sonra vatandaşlarının tarlalarına giderken sıkıntı yaşadığını dinledi. Yıldız, "Otoyol bir hizmet ama bölgede yaşayanları düşünerek her şey ince ince hesaplanmalıdır. Bugün ziyaretimizde bu hizmetten sonra vatandaşlarımızın bir geçiş olmadığı için tarlalarına giderken sıkıntı yaşadığı bilgisi edindik. Akmeşeliler geçiş istiyor. Viyadük altı çok dik rampa kaza olabilir, diyor. Sorunlarını yetkililere ilettikleri halde cevap alamamışlar. Koltuk, saray sevdalıları sorunlara kulak tıkamayın." dedi. 

Açılış esnasında konuşma gerçekleştiren İl Başkanı Şanbaz Yıldız, "Pandemi sürecinde en büyük yarayı alan maalesef esnaf kardeşlerimiz oldu. Bizler bu süreçte her zaman onların sesi olduk ve olmaya da devam edeceğiz. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Akmeşe Mahalle Temsilciliğimizin Milletimize, Kocaeli'mize ve partimize hayırlara vesile olmasını diliyor, tüm hemşehrilerimizi çay içmeye hasbıhal etmeye davet ediyorum." ifadelerinde bulundu.İYİ Parti ekibi, Akmeşe Cumhuriyet Mahallesi Temsilcisi olarak atanan Naim Aktürk'e belgesini takdim etti ve yeni üyelerin rozetlerini taktılar.
İYİ Parti yöneticileri ayrıca Akmeşe Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Rahim Varol ve Atatürk Mahallesi Muhtarı Sadettin Açıkgöz'ü ziyaret ederek mahallenin sorunları hakkında bilgi aldılar. 

Güncelleme Tarihi: 13 Haziran 2021, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER