İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Kavuncu'ya Halk TV önünde yumruklu saldırı

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Halk TV'de katıldığı program sonrası Bakırköy'de yumruklu saldırıya uğradı. Kavuncu'nun koruması gerekçe gösterilmeden çekilmişti.

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Kavuncu'ya Halk TV önünde yumruklu saldırı

İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, Halk TV'de İpek Özbey'in sunduğu programa katılarak gündemi yorumladı. Kavuncu, program sonrası Halk TV'den ayrıldığı sırada kimliği belirsiz bir kişinin yumruklu saldırısına uğradı. 

Saldırgan, Kavuncu'ya Bakırköy'deki Halk TV binasından ayrıldığı sırada yanına gelerek, 'Bir şey sorabilir miyim?' dedi. Saldırgan, Kavuncu'ya bu sırada yumruk attı. 

Koruma çekilmişti

Kavuncu'ya tahsis edilen korumanın gerekçe gösterilmeden alındığı öğrenildi. 

Saldırı ilk değil 

Halk TV programcısı Levent Gültekin de program çıkışı Bakırköy'de saldırıya uğramıştı. 

'Alçakça bir saldırı' 

Saldırı sonrası Halk TV'de Can Coşkun'un sunduğu Haber Masası programına katılan Buğra Kavuncu, "İpek hanımla yaklaşık bir saat süren bir canlı yayınımız vardı. Alçakça bir saldırı. Kaçtı tabii. Arkadaşlarımız yakalamak için çaba gösterdiler. Münferit bir hadise olarak değerlendirmekten çok bu iklimin nasıl yaratıldığına bakmak lazım. Naif bir insanım yapı olarak. Zaman zaman arkadaşlarımız eleştirmiştir.  Korumalarım vardı. O korumaları da biz talep etmemiştik. Açıklanmayan bir sebeple de korumalarımız alındı. Yerel seçimlerden sonra. Bunlar daha iyi günleriniz lafının bir Cumhurbaşkanı tarafından söylendikten sonra nelere yol açacağı düşünülmeli" dedi. 

Güncelleme Tarihi: 20 Ağustos 2021, 15:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER