İYİ Parti İzmit Teşkilatı, gazetemizi ziyaret etti

İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz ve yönetimi, İzmit'te bulunan 7x24 Kocaeli merkez ofisimizi ziyaret etti.

İYİ Parti İzmit Teşkilatı, gazetemizi ziyaret etti

İYİ Parti İzmit İlçe Başkanı Pelin Coştur Filiz ve yönetimi, İzmit'te bulunan 7x24 Kocaeli merkez ofisimizi ziyaret etti. 

Pelin Filiz Coştur, oluşturduğu  ve ataması geçtiğimiz haftalarda onaylanan yönetiminden; Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Osman Aydın, STK'lardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Nihal Kupşi ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı İbrahim Demirtaş ile gerçekleştirdiği nezaket ziyaretinde başyazarımız Duygu Mert'e İYİ Parti logolu ve Mert'in ismi bulunan şık bir ajanda hediye etti.

Samimi bir sohbetle geçen ziyarette Pelin Coştur Filiz; adayların belirleme çalışmalarının sürdüğünü, ittifakla ilintili genel merkezden gelecek haberleri beklediklerini bununla beraber İYİ Parti'ye adaylık teveccühünde bulunan adayların çokluğunun dikkat çekici olduğunu belirtti.

"Aday olmak isteyenlerden ve vatandaştan, Genel başkanımızın şahsına ve partimize büyük bir teveccüh var. Yerel seçimlerde hiç de azımsanmayacak neticelere imza atmaya niyetliyiz. Biz çalışmalarımızı mahalle temsilciliklerinden üyeliklere her kademede hızla sürdürüyoruz. İttfak kararları belli olduğunda da çalışmalarımızı o doğrultuda devam ettireceğiz." dedi.

Başyazarımız Duygu Mert,  STK'lardan sorumlu Nihal Kupşi'ye: "Hanımefendi kentte gerek sosyal çevre gerek de siyaset sahnesinde büyük tecrübelere sahiptir. Yıllardır naifliği ve kalitesi ile cemiyet hayatının sevilen ve bilinen bir yüzüdür. İYİ Parti İzmit İlçe Teşkilatı'nda da sivil toplum örgütlerinden sorumlu başkan yardımcılığı çok isabet bir görevlendirme olmuş" diyerek kolaylıklar diledi.

Teşkilatlardan sorumlu Ali Osman Aydın ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı İbrahim Demirtaş da yaptıkları teşkilat çalışmaları hakkında Mert'le sohbet ettiler.

Sıcak bir atmosferde  gerçekleşen ziyarette ülke meseleleri de konuşuldu.

CHP ile İYİ Parti arasında netleşecek ittifak kararından sonra yeniden görüşmek için sözleşildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Aralık 2018, 22:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER