İYİ Parti Kartepe Bayram coşkusunu yüzlerce çocuğa yaşatacak!

Cumhuriyet'imizin kuruluşunun 97. Yıl'ını kutlayacağımız 29 Ekim Perşembe günü, İYİ Partililer hazırladıkları hediyeler ve yapacakları sürpriz organizasyonlarla Kartepe'de yüzlerce çocuğa bayram coşkusunu yaşatmaya hazırlanıyorlar.

İYİ Parti Kartepe Bayram coşkusunu yüzlerce çocuğa yaşatacak!

İYİ Parti Kartepe İlçe Başkanı Haluk Tamyüksel yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi; 

"Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının; içinde bulundukları tüm olumsuz koşullar ve yedi düvelin hesaplarına aldırmadan, muhtaç olduğun kudret damarlarında ki asil kanda mevcuttur sözüne nazire yaparcasına. Lise çağlarından, eli silah tutabilecek durumda olan yaşlısına, kadınından tutunda son damla kanına kadar mücadele eden köylüsüne varana kadar verdikleri mücadele ile kazandıkları Cumhuriyet'i emanet ettikleri gençlerimiz ve çocuklarımıza, bayramın coşkusunu yaşatabilmek, son yıllarda planlı bir şekilde yapıldığını düşünür hale geldiğimiz ve içinde bulunduğumuz ahval şeraite, dün atalarımızın mücadele ederken aldırmadığı gibi aldırmayarak.

Cumhuriyeti ve kazanımlarını, milli mücadeleyi başlatan ve nihayete erdiren Atatürk ve nezdinde tüm şehit gazilerimizin kıymetinin her an daha fazla anlaşılıp hissedilmesi adına. Yarın İlçemizde; gençlik kollarımızla birlikte, yüzlerce çocuğumuza motor becerilerini geliştirebilmeleri adına resim , boya ve oyun hamuru setleri ile, binlerce çocuğumuza Atatürk ve Türk Bayrakları baskılı balonlar dağıtacağız.

Yine esnaflarımıza ve vatandaşlarımızada özel olarak hazırlattığımız Atatürk'ün geçliğe hitabesini dağıtarak, hem çocuklarımızın bayramı bayram gibi yaşamasını , hem de unutulmaması ve saygıyla anılması gereken değerlerimizi bir kez daha hatırlatacağız.

Bu vesile ile hem bugün idrak edeceğimiz Mevlid Kandilimizi tebrik ediyor, hem de yarın kutlayacağımız 29 Ekim Cumhuriyet bayramını kutluyorum." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER