İYİ Parti Kocaeli, Meral Akşener'e gitti

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İl Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Genel Başkan Meral Akşener’e genel merkezde ziyarette bulundu.

İYİ Parti Kocaeli, Meral Akşener'e gitti

İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İl Yönetim Kurulu üyeleriyle birlikte Genel Başkan Meral Akşener’e makamında ziyarette bulunarak Kocaeli’deki çalışmalar hakkında bilgi verdi.

İl Teşkilatı Basından yapılan açıklamada:

"İl Başkanı Şanbaz Yıldız, İl yönetimiyle birlikte Mart ayı başında yapılan yönetim kurulu toplantısında alınan karara istinaden belirlenen 15 Mart tarihine randevu alarak Genel Başkan Meral Akşener’i ve Genel Başkan yardımcılarını ziyaret etmişler, Kocaeli’de başlatılan saha çalışmaları ve üye kayıtları ile ilgili bilgi vermişlerdir. Özellikle İYİ EKİP 41 noktada programının Türkiye geneline de yayılması konusu ve Genel başkanımızın Kocaeli ziyaretinin belirlenmesi gündemin başlıklarıdır." dendi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Realist
Realist - 5 ay Önce

Sy.il bsşkanının ankara gurubunda bir hanımefendi kendisi kocaelide bir avukat beyin pervin buldan açıklamasına sonsuz destek veriyordu dün kocarlide popilist lik yapıyordu keşke ankaraya giderken genel başkanla o ağaç dikicisi ve 15 yaşındaki genç kızları dağa yollayanbayanla tablosunu yapıp götüreydi öyle ya kocaeli de ne düşünüyorsa ankarada da onu düşünmeli ,bunlar iyi parti kocaelinin içinde üç beş kişi ama iyi ler onları biliyor.

SIRADAKİ HABER