İYİ Parti, Körfez'de kadın muhtarlarla buluştu

İYİ Parti Kadın Politikaları birimi 12 ilçe kadın politikalarına ziyaret ve saha programının devamında  Körfez’de kadın muhtarları ziyaret etti. 

İYİ Parti, Körfez'de kadın muhtarlarla buluştu

Kadın Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Pelin Dönge, Körfez Kadın Politikalarından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Aynur Vergili kadın politikaları çalışma ekibiyle Körfez İlçe binasında istişare ve değerlendirme toplantılarından sonra bir dizi muhtar ziyaretinde bulundu. 

İYİ Parti’li kadınlar, Yavuz Sultan Selim Mahalle Muhtarı Aslı Ertik, Mimar Sinan Mahallesi Aynur Şöhretli Yiğit, Atalar Mahalle Muhtarı Fitnat Gündüz, Barbaros Mahalle Muhtarı Lale Mutlu’ya ziyaretlerde bulunarak çalışmalarında kolaylıklar diledi. 

Açıklamada bulunan İl Başkan Yardımcısı Pelin Dönge, “Pandemi sürecinde yükü çok daha ağırlaşan muhtarlarımızın her zaman yanındayız. Önceki dönem Körfez’de iki kadın muhtarımız varken geçtiğimiz yerel seçimle birlikte sayının dörde yükselmesi bizleri çok mutlu etti. Kadınların siyasi hayatta daha çok yer almalarına büyük önem veren liderimiz Sn. Meral Akşener’in selamlarını ilettik, sohbette bulunduk. Nazik ev sahiplikleri ve içten paylaşımları için tüm muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum.” ifadelerinde bulundu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER