İzmit Belediyesi Paşa Caddesini yepyeni görünümüyle trafiğe açtı!

İzmit Belediyesi yıllardır bakımsız kalan Yenişehir Mahallesi Paşa Caddesi’ndeki asfalt yenileme çalışmasını kısa zamanda tamamlayarak caddeyi araç trafiğine açtı.

İzmit Belediyesi Paşa Caddesini yepyeni görünümüyle trafiğe açtı!

İzmit Belediyesi, Yenişehir Mahallesi Paşa Caddesi’nin yıllardır bakımsız kalarak deforme olan ve araç sürücüleri için sıkıntı oluşturan yolu baştan sona yeniledi. Çalışmaların başladığı andan itibaren araç trafiğine kapalı olan Paşa Caddesi, on gün gibi kısa bir sürede tamamlanan asfalt yenileme çalışmasının ardından tekrar trafiğe açıldı.

BAŞTAN SONA YENİLENDİ

İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 700 metre uzunluğundaki yolda yoğun bir çalışma gerçekleştirdi. Ekipler, bin 400 ton asfalt kullanarak kent merkezinin ulaşım ağında önemli bir konuma sahip olan Paşa Caddesini baştan sona yeniledi. 

SÜRÜCÜLER RAHATLADI

Yılladır bakımı yapılmayan ve bu nedenle çukurların oluştuğu yolda olumsuz şartlarda ulaşım sağlamaya çalışan sürücüler de İzmit Belediyesi sayesinde rahatladı. Yenişehir Mahallesi sakinleri ve cadde üzerindeki esnaflar, yıllar sonra bakımı yapılan caddeyi baştan sona yenileyen İzmit Belediyesi'ne teşekkür etti.

  öncesi...

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER