KARBAFED, 2. Olağan Genel Kurul'a gidiyor

Mikail Kalyoncu başkanlığında kurulmuş olan Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu 20 Mayıs'ta 2. Olağan Genel Kurulu'nu yapacak.

KARBAFED, 2. Olağan Genel Kurul'a gidiyor

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekleri Federasyonu 20 Mayıs 2021 tarihine olağan genel kurulu kararı aldı.

Federasyon Başkanı Mikail Kalyoncu sosyal medya hesaplarından duyurduğu kongre ile ilgili: "Kocaelimize ve Artvinimize hayırlı olsun. Allah cc birliğimizi ve beraberliğimizi güçlendirsin, hertürlü fitne, fesat, yalan yanlış dedikodulardan korusun. Kongremizi ilan ediyorum" dedi.

Sözlerini sürdüren Başkan Mikail Kalyoncu: "Federasyonumuzun 2. Olağan Genel Kurul Toplantısı'nı 20 Mayıs 2021 saat 18.oo'de Mehmet Ali Paşa Mahallesi Doğu Kışla Parki numara 30/C İzmit'te salt çoğunlukla, salt çoğunluk sağlanamadığı takdirde çoğunluk aranmaksızın 27 Mayıs 2021'de aynı saat ve yerde gerçekleştireceğiz. Kamuoyuna duyururum." dedi.

Kurulduğu günden itibaren hemşeri derneklerini bünyesinde toplamakla birlikte önemli etkinliklere imza atan, pandemi döneminde bile online etkinlikler sürdüren Federasyon Başkanı Mikail Kalyoncu'nun bir dönem daha başkanlığı sürdürmesi bekleniyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER