KARBAFED, İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan'ı ziyaret etti!

Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu Başkan Mikail Kalyoncu ve Yönetim Kurulu üyeleri İl Sağlık Müdürlüğü görevine atanan Op.Dr.Yüksel Pehlevan’ı makamında ziyaret ederek başarılar diledi.

KARBAFED, İl Sağlık Müdürü Yüksel Pehlevan'ı ziyaret etti!

Başkan Mikail Kalyoncu "Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğüne atanan Op.Dr.Yüksel Pehlevan hocamızın yeni görevinde başarılı olması tek dileğimizdir. Her zaman Kocaeli Artvin Batum Havalisi Dernekler Federasyonu olarak yanındayız. Hocamızın Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesi görev süresindeki başarılı çalışmalarına tanık olduk, bu başarısı İl Sağlık Müdürlüğü sürecinde de devam edecektir" dedi.
İl Sağlık Müdürü Op.Dr.Yüksel Pehlevan "Öncelikle Sayın Başkan Kalyoncu ve yönetim kurulu üyelerinin gerçekleştirmiş oldukları bu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Federasyonun çalışmalarını takip ediyorum, kamuoyunda dikkat çekecek güzel işlere imzanızı atıyorsunuz.Bu çalışmalarınız esnasında şahsıma hangi noktada ihtiyaç hissederseniz yardımcı olmaya hazırım. Ben de sizlerin çalışmalarınızda başarılı olmanızı dilek ve temenni ediyorum" dedi.

Güncelleme Tarihi: 17 Ekim 2020, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER