Kocaeli'de 58 okul müdürünün yeri değişti!

Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2020 yılı yönetici görevlendirme okul müdür atamaları ile ilgili yer değişiklikleri açıklandı. İlimizde 5 yılını dolduran 58 okul müdürünün görev yerleri puan sıralamasına göre değişti.

GÜNDEM 19.06.2020, 13:20
Kocaeli'de 58 okul müdürünün yeri değişti!

Milli Eğitim Bakanlığı'nın 2020 yılı yönetici görevlendirme okul müdür atamaları ile ilgili yer değişiklikleri açıklandı. İlimizde 5 yılını dolduran okul müdürlerinin puan sıralamasına göre yerleri değiştirildi.

FEN LİSESİ MÜDÜRÜ DE DEĞİŞTİ

Okul müdürlerinin görev yeri değişikliği kapsamında 8 yıldır Kocaeli Fen Lisesi Müdürlüğü yapan Mesut Tekin, Kartepe Hayrettin Gürsoy Spor Lisesi müdürlüğüne atandı. Kocaeli Fen Lisesi'ne atama ise önümüzdeki haftalarda yapılacak. Atamanın 8 okul ataması ile birlikte yapılacağı açıklandı.

TAŞDELEN’İN YERİNE ÇAKMAK GETİRİLDİ

Kocaeli’de yapılan müdür atamalarında eğitim sendikalarının etkili olduğu gözlemlendi. 5 yıldır Yahya Kaptan Edebali Ortaokulu Müdürlüğü yapan ve okulun eğitim oranını yüzde 99’lara çıkaran Harun Kargılı, Gölcük Mecit Kavan İHL Ortaokulu Müdürlüğü'ne, Yahya Kaptan Edebali Ortaokulu Müdürlüğü'ne ise, okulun kurucu müdürü Orhan Günen getirildi. İzmit Lisesi Müdürü iken geçtiğimiz günlerde Cumhurbaşkanlığı atamasıyla Kocaeli İl Kültür Ve Turizm Müdürlüğü'ne getirilen Fatih Taşdelen'in yerine Cahit Çakmak getirildi.

ATANAN MÜDÜRLERİN YENİ GÖREV YERLERİ

1- Adem Akgül- Körfez Petkim Ortaokulu

2- Ahmet Aksu- Körfez İlimtepe 17 Ağustos İlkokulu

3- Ahmet Semizoğlu- Derince Yenikent Anadolu Lisesi

4-Alaaddin Doğanlı- Kartepe Şirinsulhiye İlkokulu

5- Ali Başoğlu- Dilovası mehmet Zeki Obdan İlkokulu

6- Ali Kılıç- Gebze Beylikbağı İlkokulu

7-Aşkın Kılıç- Çayırova Şekerpınar İlkokulu

8-Atila Öztürk- Körfez Fatih İlkokulu

9- Ayhan Kazancı- Kandıra Halk Eğitim merkezi

10- Bedri Özyalçın- Kandıra AKV Bağırgan İlkokulu

11- Cahit çakmak- İzmit Lisesi

12- Cantürk Şanal- Derince Yunus Emre İlkokulu

13- Çayan Büyükdeniz- Gebze Ticaret Odası Vakfı mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

14- Davut İslamoğlu- Başiskele Yeniköy Sepetlipınar Ortaokulu

15- Ekrem Kızıltaş- Başiskele Yuvacık ortaokulu

16- Emel Fırtın- Derince Bülent Türker Anaokulu

17- Eyüp Arslan- Gölcük Turgut Özal İlkokulu

18- Fatih Dilekoğlu- Çayırova Güzeltepe Akçakoca İlkokulu

19- Fuat Binici- Darıca Ülkün Yalçın Anadolu Lisesi

20- Gürkan Güzel- Darıca Zeki Gezer Ortaokulu

21- Hafize Polat- İzmit Solaklar İlkokulu

22- Hakan Bozan- Kartepe Suadiye İlkokulu

23- Halil İbrahim Yıldız- Çayırova Güzeltepe Ahmet Yesevi İlkokulu

24- Harun Kargılı- Gölcük Mecit Kavan İmam Hatip Ortaokulu

25- Hülya Yelok Yaşa- Körfez çamlıtepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

26- İdris Karahan- Darıca Mustafa Kemal İlkokulu

27- Jale Şahin- Derince Zehra Emine Öçgüder Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

28- Kemal Bitimli- Kartepe Süleyman Şah İlkokulu

29-Mehmet Oğuzhan Erdem-Körfez Hereke Nuh Çimento Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

30-Mehmet Salih Kaçkın-Gebze Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu

31-Memduh Sak-İzmit Akmeşe Orta Okulu

32-Mesut Tekin-Kartepe Kocaeli Hayrettin Gürsoy Spor Lisesi

33-Mete Domaç-İzmit Şehit Selçuk Gökdağ İlkokulu

34-Mevlüt Bingöl-Çayırova Hanife Soykan Ortaokulu

35-Mikail Yıldırım-Gebze İlyasbey Ortaokulu

36-Muammer Kilim-Gebze Bilgi İlkokulu

37-Mustafa Aydın-İzmit Özel Eğitim Uygulama Okulu II.Kademe

38-Mustafa Kurtuluş-Derince Fatih İlkokulu

39-Mustafa Ulaş Ferhat-Karamürsel Yalakdere İlkokulu

40-Mustafa Yıldırım-Başiskele Karşıyaka Barbaros İlkokulu

41-Orhan Günen-İzmit Edebali Ortaokulu

42-Öner Aslan-Dilovası Can Gülmen İlkokulu

43-Pınar Kaplan-İzmit Elma Şekeri Anaokulu

44-Rezan Çelenk-Kartepe Esma Ay Anaokulu

45-Sabri Karakol-Başiskele Bahçecik İlkokulu

46-Serap Yıldırım-Gölcük Saraylı Yunus Emre Anaokulu

47-Serkan Soysal-Derince Hikmet Uluğbay Ortaokulu

48-Seyfettin Ataş-İzmit Topçular İlkokulu

49-Tulgay Çelik-İzmit Şehit Öğretmen Erkan Aydın İlkokulu

50-Yener Aydemir-Kartepe Türk Fransız Kardeşlik İlkokulu

51-Yusuf Kılıç-İzmit Saraybahçe İlkokulu

52-Zafer Aslan-Çayırova Şehit Davut Ali Karadağ Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi

53-Nail Ekiz-İzmit Hakkaniye İlkokulu

54-Sadık Yazıcı-Gebze İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

55-Yasemin Yılmaz-Körfez İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

56-Ramazan Dağtekin-Körfez Körfezkent Emlak Konut Ortaokulu

57-Cevat Kenar-İzmit Yarbay Refik Cesur İlkokulu

58-Yasemin Çelik-Darıca Ülkün Yalçın Anadolu Lisesi

Yorumlar (0)
açık
Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 38 81
2. Fenerbahçe 38 79
3. Galatasaray 38 78
4. Trabzonspor 38 67
5. Hatayspor 38 60
6. Sivasspor 38 59
7. Alanyaspor 38 57
8. Gaziantep FK 38 55
9. Karagümrük 38 54
10. Göztepe 38 51
11. Konyaspor 38 48
12. Rizespor 38 45
13. Malatyaspor 38 44
14. Başakşehir 38 44
15. Kasımpaşa 38 43
16. Antalyaspor 39 43
17. Kayserispor 38 40
18. Ankaragücü 38 38
19. Erzurumspor 39 37
20. Gençlerbirliği 38 35
21. Denizlispor 38 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 34 70
2. Giresunspor 34 70
3. Samsunspor 34 70
4. İstanbulspor 34 64
5. Altay 34 63
6. Altınordu 34 60
7. Ankara Keçiörengücü 34 58
8. Ümraniye 34 51
9. Tuzlaspor 34 47
10. Bursaspor 34 46
11. Bandırmaspor 34 42
12. Boluspor 34 42
13. Balıkesirspor 34 35
14. Adanaspor 34 34
15. Menemenspor 34 34
16. Akhisar Bld.Spor 34 30
17. Ankaraspor 34 26
18. Eskişehirspor 34 8
Takımlar O P
1. Man City 35 80
2. M. United 34 70
3. Chelsea 35 64
4. Leicester City 35 63
5. West Ham 35 58
6. Liverpool 34 57
7. Tottenham 35 56
8. Everton 34 55
9. Arsenal 35 52
10. Leeds United 35 50
11. Aston Villa 34 48
12. Wolverhampton 35 45
13. Crystal Palace 34 41
14. Newcastle 35 39
15. Brighton 35 37
16. Southampton 34 37
17. Burnley 34 36
18. Fulham 34 27
19. West Bromwich 35 26
20. Sheffield United 35 17
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 35 77
2. Real Madrid 35 75
3. Barcelona 35 75
4. Sevilla 35 71
5. Real Sociedad 35 56
6. Villarreal 35 52
7. Real Betis 34 51
8. Celta de Vigo 35 47
9. Athletic Bilbao 35 46
10. Granada 34 45
11. Cádiz 35 43
12. Osasuna 35 41
13. Valencia 35 39
14. Levante 35 39
15. Getafe 35 34
16. Deportivo Alaves 35 32
17. Real Valladolid 35 31
18. Huesca 35 30
19. Elche 35 30
20. Eibar 35 29
Günün Karikatürü Tümü
Namaz Vakti 10 Mayıs 2021
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı