Kocaeli'de etkili olan hava muhalefetine ekipler müdahele etti

İstanbul ve Kocaeli’de etkili olan dolu ve fırtınaya karşı Büyükşehir ekipleri, sahadaki tüm olumsuz durumlara anında müdahale ediyor

Kocaeli'de etkili olan hava muhalefetine ekipler müdahele etti

Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan uyarılar doğrultusunda Batı Karadeniz, İstanbul ve Kocaeli çevresinde kuvvetli rüzgar ile birlikte yağış yaşandı. Bu durumu dikkate alan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi  İtfaiye, İSU, Zabıta ekipleri yağışa karşı yaşanabilecek olumsuzluklara yönelik teyakkuz halinde görev yaparken Park ve Bahçeler Daire Başkanlığı ekipleri de Kocaeli genelinde mazgal temizliği gerçekleştirdi.

Kocaeli’de yağış ile birlikte etkili olan fırtınadan dolayı ağaç dalları, branda gibi malzemelerin yollara sürüklendiği görüldü. Her zaman olduğu gibi il genelinde denetimlerini aralıksız sürdüren Büyükşehir Zabıta ekipleri, yola düşen ağaç dalı, branda ve diğer maddeleri herhangi bir olumsuzluğa mahal vermemesi için kaldırdı. Böylece trafik güvenliği sağlandı.

İSU ekipleri de kent genelinde oluşan olumsuzluklara anında müdahale etti. Ekipler yine mazgal temizliği, ağaç dallarını yoldan kaldırma gibi hizmetleri yerine getirdi. Ekipler gün boyu yine olası tehlikeleri önlemek adına görev yapacak.

Güncelleme Tarihi: 30 Eylül 2020, 07:16
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER