Kocaeli Nicomedia Lions Kulübü 17 Ağustos'ta yine lokma dağıttı

Kocaeli Nicomedia Lions Kulübü her yıl yaptığı gibi bu 17 Ağustos'ta da Deprem Şehitleri'ni anarak lokma dağıttı.

Kocaeli Nicomedia Lions Kulübü 17 Ağustos'ta yine lokma dağıttı

Kocaeli Nicomedia Lions Kulübü Başkanı Ümit Tezgiden konuyla ilgili yaptığı açıklamada; "Kocaeli Nicomedia Lions Kulübü olarak 17 Ağustos Kocaeli-Gölcük Depremi anma programı kapsamında açlık aktivitesi olan lokma dağıtımını İzmit'in en kalabalık yeri olan Yürüyüş Yolu Yeni Cuma camisi önünde gerçekleştirdik.


 

Pandemi dolayısı ile hijyene önem vererek özel paket haline getirdiğimiz lokma porsiyonlarını kendi ellerimizle halkımıza dağıtarak anılarımızı tazeledik. Tekrar o kötü ve acı günleri andık. Aktiviteye kulüp olarak 10 kişi iki şer saatten 20 saat çalışarak 500 kişiye hizmet verdik.


Aktivitemize; Kocaeli Nicomedia Lions Kulübü koordinatörümüz Nihal İzlal Tezgiden, kulüp sekreterimiz Ufuk Yıldız, kulüp hizmet başkanımız  Alptekin Tekinalp, Ali Uysal, Gündeniz Gürtay, Çağlar Daş, Hikmet Taş, Yalçın Biçer, Oray Üstün katıldı.
Daha sonra saha çalışmamıza katılan özveriyle çalışan tüm üyelerimize çok ufak bir toplantıyla teşekkür ettik ve diğer aktivitelerde buluşmak üzere 'İyilik sevginin eyleme geçmiş halidir' mesajı ile etkinliğimizi sonlandırdık."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER