Kocaeli Nicomedia Lions Kulübü genel kurulunu gerçekleştirdi

Kocaeli Nicomedia Lions Kulübü 2021-2022 Genel Kurulu'nu gerçekleştirdi. İzmit'te Atatürk Müzesi dahil pekçok değerli projeye hayat veren kulübün başkanlığına oybirliği ile Ümit Tezgiden seçildi.

Kocaeli Nicomedia Lions Kulübü genel kurulunu gerçekleştirdi

Genel Kurul'dan çıkan isimler şöyle:

Başkan
Kulüp dönem başkanı

Ln.TC Ümit Tezgiden
Birinci başkan yardımcısı
Ln. Berat Dilsiz
İkinci başkan yardımcısı
Ln. Barış Ingenç
Kulüp sekreteri
Ln.Ufuk Yıldız
Kulüp Saymanı
Ln. Fatih Galyan
Kulüp  üye koordinatörü
Ln. Sena Şen
Kulüp Hizmet direktörü Ln. Faruk Bahçe
Lcif koordinatörü Ln. Nihal Izlal Tezgiden

Pandemi nedeniyle iki yıldır aktif etkinliklerine ara vermek zorunda kalan ve çalışmalarını zoom toplantı ve bilgilendirmelerle devam eden lions kulüp yeni başkanı Tezgiden'in ilk projesi yeni üye alımlarıyla ilgili. Ümit Tezgiden, ”Dünya'nın en büyük ve en eski uluslararası sivil toplum kurumunda 'gönüllü üyemiz olmak istermisiniz' diye yaygın bir proje başlattık.
2021-2022 Yılındaki Pandemi sonrası çalışma dönemimizde ve ilk Projemizde;
* Üye sayımızı arttırmak,
* Etkinlik alanlarımızı daha fazla genişleterek
* İnsan, Hayvan ve çevre sorunlarına ulaşmak çözüm üretmeye katkı sunmak için, LIONS GÖNÜLLÜ ÜYE Formasyonumuzu harekete              geçiriyoruz.. 
LIONS GÖNÜLLÜ ÜYE projesinde
* Kocaeli Nicomedia Lions Kulübü Derneği' Üyelik Direktörümüz ile İletişim kurup üyelik formu doldurarak ve hiçbir ücret ödemeden kayıt olabilir, Dünyada 1,5 milyon üyesi olan büyük bir Ailenin Üye'si olabilecek hizmet yapmak isteyenlere ücretsiz üyelik sertifikası ve üye kimlik kartı verilecektir.

Biliyorsunuz bizde üyelik oldukca zordur aylarca yeni üye olacak kişiyi tanımak ister toplantılarımıza katılmalarını talep ederiz ve hatırı sayılır aidatımız vardır. Bu formasyonda ise aidat yoktur" dedi.
LIONS GÖNÜLLÜ ÜYELER NELER YAPABİLİR
* Kulüp toplantılarımıza katılabilir, 
* Sosyal sorunlarda; farkındalık yaratmak, çözüm üretmek için amacınıza uygun olan komitelerde görevli olarak uluslararası ve marka değeri yüksek bir gücün katkısı ile organize edilmiş yapılacak olan bütün etkinliklerimizde etkin rol alabilir,
* Dünyanın yaklaşık 200 ülkesinde sosyal medya ve sanal platformlarda renk ve ses olup tüm projelerde yer alabilirsiniz.
WhatsApp Bilgi Hattı : 0534 011 01 41  
E-mail : [email protected] ile irtibata geçebilirler

Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2021, 13:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER