Kocaeli Tabip Odası Başkanı'ndan İzmit Kent Konseyi'ne iade-i ziyaret!

Kocaeli Tabip Odası Başkanı Dr. Ömer Ardaman ve yönetim kurulu üyesi Dr. Ömer Faruk Genek İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol'u makamında ziyaret etti.

Kocaeli Tabip Odası Başkanı'ndan İzmit Kent Konseyi'ne iade-i ziyaret!

Kocaeli Tabip Odası Başkanı Dr. Ömer Ardaman, "geçtiğimiz günlerde odamıza yapmış olduğunuz ve pandemi sürecinde, 24 saat canla başla görev yapan hekimlerimizin asla yalnız olmadığını bizlere hissettiren ve motive eden önemli ziyaretinize karşılık vermek adına burada bulunuyoruz. İzmit Kent Konseyi'nin kurumsal bir üyesi olarak sizlerle aynı çatı altında olmak bize ayrı bir güç veriyor. Birlikte projeler yapmak için sık sık bir araya gelmeli, halkımızı
bilinçlendirmeye devam etmeliyiz.

İLİMİZDE SON GÜNLERDE HASTA SAYISINDA ÖNEMLİ ARTIŞ VAR

Maalesef son günlerde, ilimizdeki hasta sayısında önemli artışlar var. Bizler elimizden geleni yapmaya devam ediyoruz. Sağlık Bakanlığımızın da bu süreci en iyi şekilde yönetmesini bekliyoruz" diyerek görüşlerini aktardı.

İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdikten sonra, kurumsal üyemiz olan Kocaeli Tabip Odası ile her türlü projeye ortaklık etmek bizim için çok değerlidir. İzmit Kent Konseyi Sağlık Çalışma Grubu bu yöndeki çalışmalarına hemen başlayacak" dedi.

Güncelleme Tarihi: 20 Ekim 2020, 14:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER