Marina esnafından Kocaelili vatandaşa davet!

İzmit Marina Esnafları Ticari Dayanışma Derneği, bu yıl da geleneğini bozmayarak 1 Eylül Dünya Barış Günü ve balık av yasağının kalkması nedeniyle vatandaşlara ücretsiz balık ekmek dağıtacak. Dernek Başkanı Orhan Karahasan, tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz ” dedi.

Marina esnafından Kocaelili vatandaşa davet!

Denizlerde gırgır yöntemiyle avlananlar için 1 Eylül’de balık av yasağının kalkması nedeniyle balıkçılar ve restoran işletmecileri büyük heyecan içinde. Marina Esnafları Ticari Dayanışma Derneği de, bu özel gün ve 1 Eylül Dünya Barış Günü nedeniyle önemli bir etkinlik düzenledi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Marina Esnafları Ticari Dayanışma Derneği Başkanı Orhan Karahasan,

İzmit Marina Esnafları Ticari Dayanışma Derneği'ne üye Tekne Balık Lokantaları olarak 2006 yılında aldığımız kararla geleneksel hâle getirdiğimiz '1 Eylül Dünya Barış Günü ve Balık Av Sezonu Açılışı' etkinliğimize; güvenin,kalitenin,huzurun adresi olan İzmit Marina Teknelere bekliyoruz.

1 Eylül tarihi barış günü olması nedeniyle dünyamız için çok önemli. Bu tarihte av yasağının kalkması ise kentimiz için çok önemli. Çünkü Kocaeli deniziyle yaşayan bir sahil kenti. Biz de bu özel günün anlamına yakışır bir etkinlik düzenlemek için uzun zamandır yoğun bir çalışma içerisindeyiz. Tüm vatandaşlarımızı Pandemi kurallarına uymak şartı ile (maske, mesafe , temizlik) 1 Eylül Çarşamba günü saat 17.00’de İzmit Marina’da düzenleyeceğimiz etkinliğe davet ediyoruz" diyerek Kocaeli halkını davet etti.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2021, 05:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER