Milli Takım nereye, İzmit'in markası Güven Tatlı'nın Sütlü Nuriyeleri oraya...

İzmit'in babadan oğula süregelen ünlü tatlı markası Tatlı Güven, kendi markasıyla tüm ülkeye nam salan 'Sütlü Nuriye'lerini 2002'den bu yana Milli Futbol Takımımız nereye giderse oraya göndermekte.

Milli Takım nereye, İzmit'in markası Güven Tatlı'nın Sütlü Nuriyeleri oraya...

Metin ve Mesut Güven kardeşlerin sahibi olduğu Tatlı Güven markasıyla tüm ülkeye nam salan leziz tatlı Sütlü Nuriye bu kez de Bakü Kampı'na gönderildi.

Mustafa Denizli'nin teknik direktörlüğünde Türk Futbol Milli Takımımızın dünya üçüncüsü olduğu yıl İzmit'ten ilk kez Güney Kore kampına uçakla tepsilerle Sütlü Nuriye gitmişti. Tam 25 yıldır bir çeşit 'uğur'a da dönüşen Güven Tatlı'nın meşhur Sütlü Nuriye'si bu kez de EURO 2020 için futbolcularımıza ulaştırıldı.

Milli Takımımızın aşçısı, 16 Haziran'da Galler, 20 Haziran'da da İsviçre ile Bakü'de oynayacağımız EURO 2020 maçları öncesi Bakü kampı için yine Tatlı Güven'den Sütlü Nuriye istedi. Bol fıstıklı, enerji deposu 8 tepsi Sütlü Nuriye ile özel hazırlanmış ev baklavası ve kadayıflar hemen yola çıkarıldı. Milli Takım yetkililerine Mesut Güven tarafından teslim edildi. 

Güven kardeşlerden Metin Güven sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları kaydetti:

"Dile kolay; 25 yılık bir birlitelik! 2020 Avrupa Şampiyonası kapsamın da Roma sonrası Bakü kampı Tatlı Sipariş teslimatı Tamam! Başarılarımız Daim olsun."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER