Mutlu: ‘Kocaeli’nin gündemini belirlemeye devam edeceğiz

Saadet Partisi Kocaeli İl Divan Toplantısı bugün (1 Kasım) dijital ortamda yapıldı.

Mutlu: ‘Kocaeli’nin gündemini belirlemeye devam edeceğiz

Saadet Partisi Kocaeli İl Divan Toplantısı 1 Kasım 2020 Pazar günü (bugün) dijital ortamda yapıldı. Zoom programı üzerinden gerçekleştirilen il divan toplantısına il ve ilçe ana kademeleri, kadın ve gençlik kolları başkanları katıldı.

‘KOCAELİ’NİN GÜNDEMİNİ BELİRLİYORUZ’

İl Başkanı Avukat Zafer Mutlu’nun idaresinde gerçekleştirilen il divanda ilçe başkanları ve birim başkanları raporlarını sundu. Toplantının kapanışında kısa bir değerlendirme yapan İl Başkanı Mutlu şunları söyledi:

"Kocaeli için aktif olarak hizmet etmeye devam edeceğiz. Türkiye’nin yegâne partisinin Saadet ve Milli Görüş olduğu bilinciyle, en yakın zamanda iktidarda olabilmek adına var gücümüzle çalışmalarımızı sürdüreceğiz. AK Parti’nin yani iktidarın son günlerini yaşadığını hep beraber görüyoruz. Ülkemizin artık daha fazla bu iktidarı taşıyabilme şansı olmadığı gibi iktidarın da artık ülkeyi yönetemediği ortadadır.

SAADET PARTİSİ TEŞKİLATLARI OLARAK HEP BERABER GAZA BASACAĞIZ

Saadet Partisi teşkilatları olarak hep beraber gaza basacağız, uzun mücadelelerimiz sonunda netice alacağımız günlere geliyoruz, sahada olacağız ve önümüzdeki ilk seçimde inşallah gücümüzü göstererek mutlaka milletvekili seçimlerinde de, yerel seçimlerde de etkimizi göstereceğiz. Bugünlerde eksiklerimizi giderirken halkımız ile bir araya gelen çalışmalar başlattık. halkla iç içeyiz ve olmaya devam edeceğiz. Teşkilatlarımız kentte, halk içinde, basında kendilerini en iyi şekilde ifade edecekler. Bugün Kocaeli'nin gündemini belirliyoruz, yarın da belirlemeye devam edeceğiz. Saadet Partisi teşkilatları olarak bizler hiçbir çekincemiz olmadan muhalefet yapabilecek, önemli noktalara temas edebilecek, hiçbir korkusu olmayanlardan oluşan bir topluluğuz. Bizler söylenmesi gerekenleri açık yüreklilikle net bir şekilde ifade ediyoruz, etmeye de inşallah devam edeceğiz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2020, 04:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER