Öztürk, "Fatih Erbakan cumhurbaşkanı olacak.."

Yeniden Refah Partisi Kocaeli il teşkilatı aylık divan toplantısını yaptı.

Öztürk, "Fatih Erbakan cumhurbaşkanı olacak.."

Partinin il binasında bulunan konferans salonunda yapılan toplantıya partinin tüm kademelerinden teşkilat mensupları geniş bir katılım sağladı.

Partinin Kocaeli genelinde yaptığı çalışmaların masaya yatırıldığı toplantı yaklaşık iki saat sürdü. Toplantı boyunca on iki ilçe başkanı tek tek raporlarını divan kuruluna sundular. Geçtiğimiz günlerde kalp ameliyatı geçiren il başkanı Mehmet Aras'ın katılmadığı toplantıya, yardımcısı Cevdet Çepil başkanlık etti.

YRP genel başkan yardımcısı, Naim Öztürk Kocaeli de..

Toplantının sürpriz konuğu ise genel merkez adına toplantıya katılan, teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcısı Naim Öztürk oldu. Toplantı esnasında kendisine söz verilen Öztürk gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu.

Ülkemizin mevcut siyasi aktörlerini bir bir değerlendiren genel başkan yardımcısı Öztürk, siyasetin tek umudunun Fatih Erbakan olduğunu savundu. Mevcut siyasi aktörlerin misyonlarını tamamladığını, siyasetin yeni bir döneme gireceğini ifade eden Öztürk, bu dönemde milletin tek umudunun Erbakan olduğunu dile getirdi.

Kocaeli teşkilatlarına çalışmalarından ötürü teşekkür eden, genel başkan yardımcısı, refah partisinin ülkenin dört bir yanında çalışmalarını devam ettirdiğini belirtti.

Olası ilk genel seçimde Fatih Erbakan ın cumhurbaşkanı olacağını dile getiren Öztürk, salondan büyük alkış aldı.

Aras; ameliyat masasından kalktık, halkımıza hizmete devam edeceğiz.

Geçirdiği ameliyat sonrasında bir süredir evinde istirahat eden, Kocaeli il başkanı Mehmet Aras, toplantı sonrasında, genel başkan yardımcısı Naim Öztürk ile bir araya geldi.

Geçirdiği rahatsızlığa atıfta bulunan Aras; "Ameliyat masasından çok şükür kalktık, şimdi halkımıza ve davamıza hizmet etmeye devam edeceğiz, milli görüşçüler ancak mezarda emekli olurlar" dedi.

Aras, teşkilatlardan sorumlu genel başkan yardımcılığı görevine getirilen Naim Öztürk ü tebrik etti. Öztürk Kocaeli de bulunmaktan dolayı yaşadığı memnuniyeti dile getirdi.

Genel başkan yardımcısı olduktan sonra ziyaret ettiği ilk ilin Kocaeli olduğunu dile getiren Öztürk. Bu durumun kendisi açısından tarihi bir önem ifade ettiğini söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER