Peker'den Süleyman Soylu ile ilgili yeni paylaşım!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile ilgili yeni paylaşımlarda bulunan Sedat Peker, 15 Temmuz’dan sonra yeni açıklamalar yapacağının sinyalini verdi.

Peker'den Süleyman Soylu ile ilgili yeni paylaşım!

Sedat Peker, Twitter hesabından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yönelik yeni paylaşımlarda bulundu.

Soylu’nun geçen günlerde Diyarbakır’da AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan ile uzun zaman sonra yan yana fotoğraf vermesine değinen Peker, “Soylu'ya "Sana söz veriyorum bu sevincin uzun sürmeyecek; 15 Temmuz geçsin seni öyle bir yerden vuracağım ki (mecazi anlamda) akıl sağlığını kaybedeceksin" dedi.

Peker, Soylu’nun Kabine toplantısında kendisi hakkında kullandığı ifadeleri bildiğini de öne sürdü.

Peker'in paylaşımları şöyle:

... Süleyman video çekerken sana söylemiştim ya göreceksin diye, bunlar sizin iyi günleriniz. Beni öldürmekten başka kurtuluşunuz yok. Gerçi ölümüm bile size kurtuluş olmayacak. Bakanlar kurulu toplantısında anlatıyordun ya: Sedat Peker’i takip ediyoruz, şu an şu ülkede,

Hem Türkiye’de hem bulunduğu yerde operasyon yapacağız diyordun ya, sen beni dakika dakika takip ederken ben de seni bakanlar kurulundaki konuşmaların dahil her yerde dakika dakika takip ediyorum. İçimden bir ses Bunca geçmiş var, bunca emek var, …

Bana bunu yapmaz dese de içimdeki diğer ses de İnsanoğlu çiğ süt emmiştir belki de yapar diyordu. Yanlış adam, yanlış zaman, yanlış seçim, göreceksin. İstediğin kişilerin desteğini al, hiçbir tanesi benim desteğini aldığım yerden büyük değil.

Siz onlarca milyar doları çalarken, beş altı bin TL maaş aldığı için ailesine bakamadığından psikolojik sorunlar yaşayıp intihar eden polislerin desteği benimle. Benim kız çocuklarımı ağlattığın gibi haksız yere ağlattığın tüm çocukların duaları benimle.

Devletin parasını çalıp hakkını yediğin, tüyü bitmemiş yetimlerin destekleri benimle. fetocu diyip malına çöktüğün ama aslında FETÖ’cü olmayan mağdurların destekleri benimle. Kısacası Yüce ALLAH’ın desteği benimle. Çünkü yaptığınız zulümler Arşı Aleme ulaştı.

Gayretullaha savaş açan hiç kimse galip gelmemiştir. Vallahi yenileceksiniz, billahi yenileceksiniz. 15 Temmuz geçsin seni öyle bir yerden vuracağım ki (mecazi anlamda) akıl sağlığını kaybedeceksin.

Sayın Cumhurbaşkanı ile resim çekildin diye sünnet çocukları gibi mutluluktan uçuyorsun. Sana söz veriyorum bu sevincin uzun sürmeyecek. Tek darbede bir gözünü, bir böbreğini, bir kolunu, bir bacağını birden koparacağım (mecazi anlamda).

... Süleyman, 15 Temmuz’dan sonraki zamanda bekle beni, seni deli edeceğim. Eline düdük verip başına huni takacağım. Ancak merhametli davranıp ilaçlarının dozunu yükselteceğim. Zekaya saygı duymayı öğreneceksin, atılan tweetlere yenileceksin.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER