“Ramazan ayında da gönül köprüleri kurmaya devam edeceğiz”

Kocaeli Valisi Seddar Yavuz Ramazan ayı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

“Ramazan ayında da gönül köprüleri kurmaya devam edeceğiz”

Yayınlamış olduğu mesaj ise şu şekilde:

“Yardımlaşma, dayanışma, kardeşlik, birlik ve beraberlik duygularıyla karşıladığımız rahmet ve bereket ayı olan Ramazan Ayına kavuşmanın huzur, mutluluk ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz.

Ramazan ayında da Devletimizin tüm birimleriyle halkımızın hizmetinde olmaya, aşımızı paylaşarak gönül köprüleri kurmaya devam edeceğiz.

Valiliğimizin koordinasyonunda; Organize Sanayi Bölgelerimiz, Liman İşletmelerimiz, hayırsever iş insanlarımız ve Devletimizin tüm imkanları ile ekonomik yoksunluk içinde bulunan her bir ailenin ihtiyaçlarını gidermek üzere gıda kolileri ve alışveriş kartları hazırlanarak Kaymakamlıklarımız ve İl ve İlçe Sosyal Yardımlaşma Vakıflarımız aracılığıyla dağıtımına başlanmıştır.  

Yardımlardan faydalanmak isteyen ihtiyaç sahibi aileler İl ve İlçe Sosyal Yardımlaşma Vakıflarımıza ait aşağıda numaraları belirtilen telefonları arayarak talepte bulunabilirler.

İl Valisi olarak ben, Vali Yardımcılarımız ve  Kaymakamlarımız bizzat  sahada olacak ve bu çalışmaları takip edeceğiz.

Mübarek Ramazan ayının manevi ikliminin herkesi kuşatmasını, tüm insanlığa kardeşlik, huzur ve mutluluk getirmesini; pandemi tedbirlerine ve alınan kararlara riayet ederek Ramazan Bayramına hep beraber, sağlıkla kavuşmayı diliyorum.”

Güncelleme Tarihi: 12 Nisan 2021, 18:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER