Rumeli kadınları yine iş başında!

Kocaeli Rumeli Tükleri - Balkan Kadınları Derneği her yıl olduğu gibi bu yıl da ihtiyaç sahiplerine Ramazan Erzağı hazırladı.

Rumeli kadınları yine iş başında!

Kocaeli Rumeli Tükleri - Balkan Kadınları Derneği her yıl gerçekleştirdiği ihtiyaç sahiplerine destek hizmetini bu sene de aksatmadı.

Dernek Başkanı Ayşe Alparslan ve yardımcısı Birsen Arslanoğlu öncülüğünde; hayırseverlerden gelen gıda kolileri Ramazan ayı öncesinde dağıtılmaya başlandı. 

Dernek Başkanı Ayşe Alparslan; "Her yıl olduğu gibi bu yıl da ramazan erzağı hazırlığı yaptık. 100 aileye teslim etme çabası içindeyiz. Bununla kalmayip gittiğimiz ailelerin durumlarını tespit ederek çocuk giydirme ve maddi destek vermeye çalışıyoruz. Çocuklar yolumuzu bekler yıllardır bu yolda yürümekteyiz. Bu yıl erken hazırlık yaptık. Malum cok daha zor günler geçiriyoruz, bir nebze faydamız oldu ise ne mutlu bize farklı dernek baskanlarımızla muhtarlarımızla hemşerimiz olsun olmasin yüreklere dokunmaya gizli kahramanlarımız ve ailelerimizin buyuk destekleri ile emin adımlarla devam ediyoruz" dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2021, 15:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER