Rusya heyetinden KOTO'ya ziyaret!

Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut’u Rusya Federasyonu Nizhny Novogorod Bölgesi Sanayi Ticaret ve Girişimcilik Bakan Yardımcısı Vladimir Balakin ve heyeti ziyaret etti.

Rusya heyetinden KOTO'ya ziyaret!

Kocaeli Ticaret Odası ile Rusya Federasyonu Nizhny Novogorod Bölgesi ticaret ve ekonomik işbirliğinin geliştirilmesi amacıyla yapılan ziyarete Kocaeli Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Hüseyin Gezer, Sayman Üyesi Mikail Kayacı, Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet Akif Şen, Ömer Efe ve Yusuf Erenkaya’da katıldı.

GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU

Rusya Federasyonu Nizhny Novogorod Bölgesi Sanayi Ticaret ve Girişimcilik Bakan Yardımcısı Vladamir Balakin, Sanayi Ticaret Odası Genel Müdürü İvan Razuev, İhracatı Geliştirme Merkezi Direktörü Sergey Zvonkov ile Rusya Federasyonu Türkiye Ticaret Mümessilliği Temsilcisi Artur Leontev’in katıldığı ziyarette Türk Rus ekonomik ve ticari ilişkileri ile işbirliği yapılacak alanlarda görüş alışverişinde bulunuldu.

'EKONOMİK VE TİCARİ İLİŞKİLERİ GELİŞTİRECEĞİZ'

Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Bulut, Rusya Federasyonu heyetini KOTO’da ağırlamaktan memnun olduklarını belirterek; ‘Nizhny Novogorod Bölgesi ile ekonomik ve ticari ilişkilerin gelişmesi, işbirliğinin artması için çaba göstereceğiz. Kocaeli’de ve Nizhny Novogorod Bölgesinde öne çıkan belli sektörlerle iş insanlarını buluşturmak için Online iş görüşmeleri düzenleyeceğiz. Kocaeli’den iş insanlarının Nizhny Novogorod Bölgesinde yatırım ve ticaret yapması için KOTO Bünyesinde oluşturduğumuz İhracatı Destekleme Ofisiyle gereken desteği vereceğiz ‘ dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER