Şanbaz Yıldız'ın mutlu günü!

İYİ Parti Kocaeli İl Başkanı Şanbaz Yıldız’ın oğlu KOTO Meclis Üyesi Cevat Yıldız ile Biyolog Nurtaç Özkarasu ile dünya evine girdi. Çiftin nikahına başta İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener olmak üzere birçok siyasetçi katıldı

Şanbaz Yıldız'ın mutlu günü!

İYİ Parti İl Başkanı Şanbaz Yıldız’ın oğlu KOTO Meclis Üyesi Cevat Yıldız ile Biyolog Nurtaç Özkarasu, rüya gibi bir düğün ile dünya evinde girdi. İzmit Emex Otel’de gerçekleşen düğüne iş ve siyaset dünyasından birçok isim katıldı. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in nikah şahidi olduğu nikah töreninde genç çiftin ailesi davetlilerle tek tek ilgilendi.

İTTİFAK DÜĞÜNDE BULUŞTU

Sıcak havaya rağmen çiftin mutluluğunu İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkan Vekili Haydar Akar, İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Ümit Dikbayır, İYİ Parti Grup Başkanı Musavat Dervişoğlu, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Cumali Durmuş, KOTO Başkanı Necmi Bulut, CHP İl Başkanı Harun Yıldızlı, CHP Eski Milletvekili Hikmet Erenkaya, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Meclis Üyeleri, STK Başkanları, İş ve sanat dünyasının temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

NİKAH HÜRRİYET'TEN

Çiftin nikahını İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet kıydı. Davetlileri tek tek anons ederek sahneye çağıran Hürriyet, Akşener’i “Buranın kızı, Meral Ablam dediğim Meral Akşener” diyerek çağırdı. Çiftin nikah şahitliğini Meral Akşener, Haydar Akar, Ümit Dikbayır, Musavat Dervişoğlu, Necmi Bulut, Cumali Durmuş ve Harun Yıldızlı gerçekleştirdi.

MİKROFONU VERSEM KİMBİLİR NE YAPACAKLAR

Nikah cüzdanını çifte veren Genel Başkan Akşener yaptığı kısa konuşmada, Fatma Kaplan Hürriyet’i tebrik ederek, “Hem güçlü hem hızlı bir nikah kıydı. Gençler gözümüze bakıyor hemen bitsin diye. Ama şahitlerin hepsi siyasetçi mikrofonu versem kim bilir ne yapacaklar. Gelin kızımız şimdiden 'eyvah' dedi. Allah her ikinizi de mutlu etsin. Bu ülkenin değerlerine, Cumhuriyet değerlerine, törenize ailenize uygun çocuklar yetiştirmenizi diliyorum” dedi.

Nikah töreninden sonra çift özel hazırlandıkları dansı davetlilerin huzurunda gerçekleştirdi. Günün önemi ile ilgili Başkan Yıldız, “Değerli misafirlerimiz bizlerin bu mutlu gününde, yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Sevinçlerde acılar da paylaşarak büyür. Bu güzel günümüzü bizle paylaştığınız için teşekkür ediyorum” dedi. 

Bol fotoğraf çekimi ve sosyal medya paylaşımlarıyla 'masal gibi bir düğün' gerçekleşti.

7x24 Kocaeli ailesi olarak genç çiftimizi tebrik ediyor, bir ömür mutluluk diliyoruz.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2021, 15:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER