SEDAŞ Akmeşe'ye tam kadro çıkartma yaptı!

Sık sık elektrik kesintileriyle gündeme gelen Akmeşe'de Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Rahim Varol ve çevre mahalle muhtarlarının organize ettiği toplantıya SEDAŞ ekibi tam kadro icabet etti.

SEDAŞ Akmeşe'ye tam kadro çıkartma yaptı!

Akmeşe Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Rahim Varol ve Çevre Mahalle Muhtarlarının organize ettiği toplantıda bölgedeki sorunlar ve eksiklikler masaya yatırıldı.

Akmeşe'de gerçekleştirilen toplantıya Sedaş yöneticilerinden Dağıtım Operasyonları Direktörü Burhan Ak, Enerji Yönetim Direktörü Erol Sancak, Kocaeli Bölge Müdürü Gökmen Hasançebi, Dağıtım Varlıkları Yöneticisi Fehmi Ayanoğlu, Bölge Uzmanı Davut Bostancı, Kartepe Bölge Yöneticisi Taha Yıldız, Yapım İşleri Sorumlusu Özkan Soğancı, Kartepe Vardiya Amiri Recep Umut katıldı.

Toplantıda; Akmeşe ve çevre mahallelerde 2021 - 2023 yıllarında yapılacak olan projeler yatırımlar gündeme geldi. Sedaş hakkında bilgilendirmelerin de yapıldığı toplantı oldukça verimli geçti.

Toplantıyı organize eden muhtarlar; Akmeşe Cumhuriyet Mahalle Muhtarı Rahim Varol, Süleymaniye Muhtarı Mustafa Balkan, Karaabdülbaki Muhtarı Hüdayim Yıldız, Anbarcı Muhtarı Mustafa Karaboğa,Yenice Muhtarı İlhan Gülser, Düğmeciler Muhtarı Nusret Tezcan, Çavuşoğlu Muhtarı Salim Şener, Kurtdere Muhtarı Mustafa Ersoy, Sapakpınar Muhtarı Behçet Yılmaz toplantıda SEDAŞ yetkililerine sorunlarını anlattı.

Toplantı sonrası günün anısına fotoğraf çekildi. Akmeşe ve çevre mahalle muhtarları bölgeye yapılacak yatırımları ve projeleri takip ederek mahalle sakinleri ile paylaşacaklarını ifade ettiler. Ayrıca Sedaş yetkililerine duyarlılıklarından dolayı teşekkur ettiler.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2020, 21:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Akmeşe Sakini
Akmeşe Sakini - 11 ay Önce

İcraat olmadıktan sonra toplansan ne olur son üç yılda akmeşe de düşük gelirim vs nedenlerden dolayı her üç günde bir elektrik mi kesilir. Kaçıncı yıldayız, Buzdolabı ve çamaşır makineleri çalışmıyor. Hatırlatmada fayda var. 2020 Mart ayında her şey çözülecek idi. 2020 Ekim ayı oldu şimdi program 2021

Rahim varol
Rahim varol @Akmeşe Sakini - 11 ay Önce

Akmese sakini keşke adin ile yapaydin yorumu şuan 1 yada iki kesinti olacak ve akmeseye 4 trafo koyuldu marttta olacaktı evet covid 19 unutmayalım.Sebep uzamasinin tek sebebi hastaliktir.e nkisa zamanda yeni direklerin altlari yapilacak bir seferde 4 traf hicbir mahalleye konmadı.Kabin 2021 ilk ceyreginde koyulacak geciken sadece bu sebebide ilgili kabin yapan firma ile anlasma covid dolayisiyla iptal edilmis.Yıllarca sorun yasanmış hepsi bitecek bunların icraat olmadiktan sonra demissin 4 trafo koyuldu.bircok direk ilave oldu yada değişti.2023 tede ayrica balorendende bir hat cekilecek.Ancak birebir bana sedaşla ilgili soru sorabilirsimiz

AKMEŞE SAKİNİ
AKMEŞE SAKİNİ - 11 ay Önce

Bu projeler sen muhtar olmadan öncede vardı. Bütün projeleri sanki kendi projenmiş gibi tanıtıyorsun.

Akmeşeli
Akmeşeli - 11 ay Önce

Sedaş Akmeşe Muhtarına mı ait? Diğer mahalleler neden geri planda? Akmeşe muhtarını tenzih ediyorum tüm olayları sahiplenmesini. Kaç yıldır Akmeşe’de ikamet ediyor kendisi? İnsanların yüzüne gülüp arkasından konuşmak kendisine yakışabilir ama bizlere yakışmaz...

SIRADAKİ HABER